Anasayfa » Keep It 2.2.3 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Keep It 2.2.3 MacOS


Hakkında

Keep It not yazmak, web bağlantılarını ve belgeleri tutmak ve onları tekrar bulmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mac'te, iPhone ve iPad için ayrı bir uygulama olan Keep It, bir yerde koymak isteyeceğiniz tüm bu şeylerin varış noktasıdır; bunları daha sonra tekrar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Not Alın Tüm cihazlarınızda iyi görünen ve iyi okunan dahili stiller bulunan notlar oluşturun. Notlar, kontrol listeleri, madde işaretli ve numaralı listeler, resimler, bağlantılar ve diğer ekleri içerebilir. Web Bağlantılarını Kaydedin Web Bağlantılarını Keep It'e kaydedin, bunları uygulamada görüntüleyin, tarayıcınızda açın veya çevrimdışı okumak için PDF olarak kaydedin. Dosyalar Her tür dosya Keep It'e eklenebilir veya klasörlerine kaydedilebilir ve orijinal uygulamalarında düzenleme için açılabilir. iCloud ile değişiklikler, tüm Mac'leriniz ve iOS cihazlarınız arasında otomatik olarak kullanılabilir duruma getirilir. Önizleme ve Düzenle Keep çoğu dosya için küçük resimler ve özetler üretir, kendi notalarını, zengin ve düz metin dosyalarını düzenleyebilir ve PDF'ler, resimler, web sayfaları ve diğer birçok belge için önizleme gösterir. Arama ve Filtreleme Keep çoğu dosyanın içeriğini arayabilir. Öneriler, siz yazarken görünür; sonuçları tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuza kadar daraltmanıza veya anahtar kelimeler ile doğal dili kullanmanıza olanak tanır. Aramaları daha sonra tekrar kullanmak üzere kaydedin. Etiket Filtresi Keep It's Tag Filtre şeyleri etiketlerine göre bir zevkle bulmasını sağlar. Etiketli tüm öğeleri ve diğer ilgili etiketleri görmek için bir etiket seçin; daha detaylı incelemek için başka bir etiket seçin. Klasörler Klasörler, gerektiğinde öğeleri ve paketleri hiyerarşik olarak organize etmenize izin verir. İçindeki her şeyi görmek için bir klasör seçin. Paketler İşleri tek bir yerde toplamaya ihtiyaç duyduğunuzda, paket oluşturun. Öğeler aynı anda birden fazla pakette olabilir ve paketi kaldırdığınızda her şey yerinde kalır. Etiketler Hızlı görsel tanıma için öğeleri renk koduna eklemek için etiketleri kullanın. Etiketlerin kenar çubuğunda listelenmesi sayesinde her şeyi belirli bir etikete göre hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Diğer Listeler Son zamanlarda eklediğiniz veya görüntülediğiniz şeyleri görmek için Son kullanıcılar listesini kullanın, en sonuncusu en üstte gösterilir. Sık kullanılanlar hızlı erişim sağlar. Silinmiş Öğeler 30 gün sonra otomatik olarak kaldırılır. Kompakt Mod Kompakt modda Keep It for Mac, tek bir sütun haline gelir, diğer uygulamalarla birlikte kullanmak için veya bölünmüş ekranda idealdir. Diğer Uygulamalarla Çalışır Keep It'e sürüklenebilecek çok şey var, ayrıca Keep It'in paylaşım uzantısı ile çeşitli uygulamalar içinden şeyler ekleyebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.