Anasayfa » Keyboard Maestro 9.0.4 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Keyboard Maestro 9.0.4 MacOS


Hakkında

Keyboard Maestro 9.0.4 İster deneyimli bir kullanıcı olun, ister yeni başlarken, zamanınız çok değerli. Öyleyse neden Keyboard Maestro, Mac'inizi kullanmanın neredeyse her yönünü iyileştirmeye yardımcı olduğunda onu israf edin. E-posta adresinizi yazmak, Gmail veya Facebook'a gitmek, Sayfaları başlatmak veya bir satırın çoğaltılması gibi en basit şeyler bile zaman alıyor ve hayal kırıklığı yaratıyor. Keyboard Maestro'nun Mac hayatınızı daha keyifli ve verimli hale getirmesine yardımcı olmasına izin verin.
Keyboard Maestro'nun güçlü Makrolarını kullanarak Mac'inizin davranmasını istediğiniz gibi davranmasını sağlayabilirsiniz - istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde belgeleri açabilir, bir tuşa basarak cümleler yazabilir, tüm paragraflara kısaltmalar ekleyebilir, web uygulamalarını kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Daha. Mac'inizin ne yapmasını ve ne zaman yapılmasını istediğinizi tanımlamanız yeterlidir. Keyboard Maestro daha sonra kullanmak üzere kopyaladığınız her şeyi kaydederek pano geçmişi ile birlikte gelir, böylece sık kullanılan görüntüleri veya metinleri saklayabileceğiniz adlandırılmış panoların yanı sıra bir daha asla panonuzda bir şey kaybetmezsiniz. Keyboard Maestro ayrıca güçlü bir Uygulama Anahtarlayıcısı ve Pencere Anahtarlayıcısı içerir; böylece uygulamalar veya pencereler arasında geçiş yapabilir, kapanma, gizleme, başlatma ve daha fazlasını ve ayrıca uygulamaları hızlı bir şekilde başlatmanıza olanak sağlayan Uygulama Başlatıcı'yı dolaşabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.