Anasayfa » Librarian Pro 7.1.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Librarian Pro 7.1.0 MacOS


Hakkında

Librarian Pro 6.0.7 Pul, film, oyun, müzik, kitap veya şarap olsun, hepimiz bir şeyler topluyoruz. Kütüphaneci Pro koleksiyonunuzu yönetmek için incelik ve sınıf getiriyor! Tüm öğelerinize sanal bir kitap rafında, bir listede veya kapak akışında bir bakışta göz atın
Öğeleri akıllı koleksiyonlar halinde düzenleyin, bunları program içi Amazon alışveriş sepetine ekleyin, arkadaşlarınıza ödünç verin olarak işaretleyin ve hatta Web veya iPod'unuz için dışa aktarın! Librarian Pro ayrıca Delicious Library ve DVDpedia gibi diğer kataloglama uygulamalarından içe aktarmayı da destekler. Librarian Pro'nun veritabanları hem Mac OS X hem de Windows sürümleriyle tam uyumludur. Ek olarak, bir lisans başvurunun her iki kopyası için de aktivasyon sağlayacaktır. Onbeş günlük ücretsiz deneme sürümünü indirin ve medya koleksiyonlarınıza huzur getirin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

65 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • Merhaba… Sitenizi tesadüfen buldum ve çok beğendim… Paylaşımlar için de teşekkür ediyorum… Bu program açıklamada da yazdığı gibi deneme sürümü mü, yoksa full mü? İyi çalışmalar…

    • Merhabalar Geri Bildiriminiz için biz Teşekür ederiz. İçerisinde aktivasyon aracı mevcuttur.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.