Anasayfa » Lighten PDF Converter OCR 6.2.0
Dönüştürücü PDF - Belge

Lighten PDF Converter OCR 6.2.0


Hakkında

Lighten PDF Converter, salt okunur belgeleri PDF dosyaları olarak Word, Excel, PowerPoint ve CSV veya resim formatları gibi düzenlenebilir dosyalara dönüştürmenize olanak tanıyan hafif ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Yazılım, çok fazla zaman kazanmanızı sağlayan toplu dönüştürmeyi destekler.  PDF'i dönüştürmek için güvenilir bir araç    Lighten PDF Converter aynı anda birden fazla PDF dosyasını kolayca işleyebilir ve bunları Word belgeleri, Excel çalışma sayfaları, PowerPoint sunumları, CSV, TXT veya JPG gibi düzenlenebilir dosyalara dönüştürebilir. Yazılım, tümleşik PDF okuyucu sayesinde, belgelerin listesini ve her dosyanın tam bir önizlemesini görüntüleyebilir. PDF Converter ile durulayın, kopyalama ve yazdırma kısıtlamaları sunan belgeleri bile yönetebilirsiniz, çünkü yazılım bu dosyayı farklı bir PDF formatındaki dosyaya ayıklayıp yapıştırabilir.  Ek çıktı seçeneklerini seçin    Çeşitli çıktı biçimleri JPG, TXT, CSV veya XLSX gibi ek ayarlar gerektirir. PDF görüntü dosyalarını dönüştürmeniz gerekiyorsa, yalnızca giriş dosyalarının görüntülerini almayı seçebilir, ardından sayfa düzenini sığdırmak için her görüntüyü yeniden boyutlandırabilirsiniz. Öte yandan, PDF dosyalarını Excel çalışma kitaplarına veya CSV dosyalarına dönüştürmeyi seçerseniz, bir dosyanın tüm içeriğini bir sayfaya yapıştırmak veya bölme sayfasına göre ayırmak isteyip istemediğinizi belirtmeniz gerekir. Yalnızca PDF dosyalarında bulunan verileri korumak veya orijinal formatı korumak mümkündür.  kolayca PDF içeriğini düzenleyin Lighten PDF Converter taramayı kaldıramıyor tarar dosyaları taramalı dosyaları düzenleyebilir    içerik çünkü OCR teknolojisine sahip değiller. Bununla birlikte, bu tür bir dosya giriş belgeleri arasında algılanırsa, yazılım otomatik olarak JPG formatını dönüştürür. Yazılım, belirli özel biçimlendirmeleri vurgulamak veya korumak için alana okuyucu tabloyu çizmenize olanak tanır. Yazılım, ayrı ayrı işlemek yerine tüm belgeleri aynı anda dönüştürerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Diğer yandan, kaliteyi, veri alanlarını veya sayfa düzenini koruyabilir ve dikey / yatay sayfa yönünü koruyabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

74 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.