Anasayfa » Linguist 1.8 macOS
Araçlar- Çeşitli

Linguist 1.8 macOS


Hakkında

MacLinguist, Mac ve Windows için, sistemdeki herhangi bir uygulamada klavyedeki "Kontrol" tuşuna çift basarak seçilen herhangi bir metin için bir çeviri açılır penceresi gösteren hızlı bir çevirmen. Dilbilimci aynı zamanda seçili olan metni bir Seçenek (Alt) tuşuna basarak çeviriyle değiştirebilir. Dilbilimci 40'tan fazla dili desteklemektedir.
Linguist Nasıl Çalışır Kontrol düğmesine iki kez bastıktan sonra, Linguist şu anda fare imlecinin altında bulunan öğenin metnini okur. Herhangi bir keyfi uygulamada metin olabilir: Safari'deki bir metin paragrafı, sistem düğmesindeki bir metin veya hatta Menü Çubuğundaki bir menü öğesi. Dilbilimci dosya adlarını bile çevirebilir - farenizi Finder'da bir dosya üzerine getirmeniz yeterlidir! Metnin yalnızca belirli bir bölümünün çevrilmesini tercih ediyorsanız, metnin o bölümünü seçmeniz ve Kontrol düğmesine iki kez basmanız yeterlidir. Çoğu OS X uygulaması Linguist'in metni hemen çevirmesine izin verir, ancak TextWrangler, Chrome ve Opera gibi bazı uygulamalar metnin çevrilmeden önce seçilmesini (vurgulanması) gerektirir. Mac Linguist, seçili olan metni çeviri ile değiştirebilir; Control düğmesini basılı tutarken Option (Alt) tuşuna basmanız yeterlidir. Varsayılan olarak Linguist, desteklenen 40 dilden herhangi birini (metnin dilini otomatik olarak algılar) geçerli sistem dilinize çevirir, ancak Linguist'in metinleri çevirmesini istediğiniz başka bir hedef dili kolayca seçebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.