Anasayfa » Lonely Mountains Downhill 1.0.0 Mac
Spor Yarış

Lonely Mountains Downhill 1.0.0 Mac


Hakkında

Sadece siz ve bisikletiniz - bozulmamış bir dağ manzarasında heyecan verici bir yolculuğa çıkın. Kalın ormanlar, dar yollar ve vahşi nehirlerden geçin. Yarış, atlama, slayt ve çökmemeye çalışın - zirveden vadiye kadar! Zengin dağ dünyalarını kendi hızınızda keşfedin ya da saatle yüzleşin. Her dağ birkaç patikaya sahiptir - sessiz dağ gölleri, görkemli ormanlar ve dik kanyonlar boyunca gezin. Özel bir fizik sistemi, kayadan kayaya dikkatlice düşmenizi, uçurumun üzerine sıçramanızı veya çamurlu zeminlerde kaymanızı sağlar. Her şey sana bağlı! Rahatlatıcı doğal rotayı kullanın veya bitiş çizgisine en hızlı yolu bulmak için off-road'a gidin! Gizli dinlenme yerlerine ve gizli kısayollara gitmek için sıkı ve duyarlı kontrollerde ustalaşın. Hiçbir izleyici, hiçbir engel kaseti yok - erkekler tarafından bozulmamış güzel bir doğa yaşayın. Yeni zorluk modlarının kilidini açın ve liderlik tablolarında hız koşu yeteneklerinizi kanıtlayın! Riskli Free Ride modunda dünyanın en iyi sürücüleri ile rekabet etmek için gece gündüz yeteneklerinizi eğitin! Her bisiklet farklı şekilde hareket eder, bu nedenle oyun tarzınız için mükemmel olanı bulun ve düzinelerce boya işinin ve kıyafetin kilidini açmak için dağdan aşağı inin! Diller : İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Çince, Japonca, Korece, Portekizce, Lehçe, Türkçe
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.9.0 İşlemci türleri ve hızı: ntel Core i5-2500 RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

399 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.