Anasayfa » Look Inside Chapter 1 MacOS
Arcade - 2D

Look Inside Chapter 1 MacOS


Hakkında

Look Inside, oyuncunun fotoğraflarının ve metinlerinin bir Fransız ailesinin hayatının farklı zaman ve dönemlerindeki yaşamını özetleyen bir kitapta gerçekleştirdiği etkileşimlere dayanarak 2.5D'de epizodik bir anlatı oyunudur. Az tanıdığı bir Fransız ailenin en küçüğü Manon'u oynuyorsun. Ebeveynlerinin evinin çatı katında bir kitap keşfettiğinde, hayat hikayelerine dalacak. Manon'un amacı, ailesini tanımadığı tüm dönemlerde tanımak ve kitabın ilk sayfasında yer alan eksiksiz bir soy ağacını yeniden inşa etmektir. Aynı zamanda çok iyi ve çok kötü tanıdığımız bu insanlara iletim ve hafıza, edebi ve grafik sanatları karıştırıp şiir havası veriyoruz. Look Inside'a bir dedektif oyunu yapmak istemiyoruz; gizem yok, büyük aile sırrı yok. Aileye hakikat ve sadelik havası vermek istiyoruz. Amacımız, oyuncuya, oyunun nesnelerinin oyuncunun eylemlerine sahip olduğu reaksiyona dayanarak küçük eğlenceli bulmacaları çözmenin çeşitli yollarıyla kişiye özel bir deneyim sunmaktır. Bizi biz yapan bu erkek ve kadınlara, nitelikleri ve kusurları ile ama her şeyden önce insanlıklarıyla övgü alan KIN ile küçük bir eve dönüş yapmayı umuyoruz.
Özellikleri

  • Manon'un atalarının portrelerinin ve yaşam sürelerine göre farklı versiyonlarının kilidini açın.
  • Kitabın ilk 6 sayfasını keşfedin ve oyunun 15 başarısının kilidini açın.
  • Dikkat : Bazı bulmacalar renk algısına dayanır
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9.0 veya daha üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

185 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.