Araçlar- Çeşitli

Macsome Tidal Music Downloader 1.0.0 MacOS


Hakkında

Macsome Tidal Downloader, çevrimdışı dinleme için Tidal’dan müzik, albüm ve çalma listesi indirmeye adanmıştır. Ayrıca, Tidal şarkılarını yerel parçalar olarak indirebilirsiniz, böylece Tidal müziğini taşınabilir MP3 oynatıcılar, oyun konsolları, akıllı hoparlörler vb. Dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler oynatıcılara ve cihazlara aktarabilir ve çalabilirsiniz.

Mac’te Tidal Music’i MP3, WAV, FLAC ve AAC’ye dönüştürün
Macsome Tidal Music Downloader, Tidal aboneleri için tasarlanmıştır. Tidal müzik, albüm ve çalma listesi MP3, AAC, WAV ve FLAC’ı dönüştürmenizi sağlayan profesyonel bir Tidal Music Converter’dır. Gömülü Tial Web Player ile Mac’inize Tidal uygulamasını yüklemenize gerek yok. Ve sadece Tidal hesabına giriş yapın, Tidal şarkılarını birkaç tıklamayla indirebilirsiniz.

Tidal HiFi Müzik Kalitesini 10X Daha Hızlı Tutun
Macsome Tidal Music Downloader, Tidal parçaları, albümler ve çalma listeleri dahil olmak üzere Tidal’dan her türlü müziği 10 kat daha hızlı indirebilir. Bundan sonra, Tidal HiFi veya Tidal Premium abonesi olsanız da olmasanız da, Tidal şarkılarını Mac’inizde tutabilirsiniz. Dahası, herhangi bir sınırlama olmaksızın çevrimdışı dinlemek için indirdiğiniz tüm Tidal müzik dosyalarının da keyfini çıkarabilirsiniz.

ID3 Etiketlerini Koruyun ve Tidal Müzik Kitaplığını Düzenleyin
İndirdiğiniz Tidal müzik dosyalarınızı düzenlemenize ve keşfetmenize yardımcı olmak için, Macsome Tidal Music Downloader yalnızca Tidal’dan müzik indirmekle kalmaz, aynı zamanda indirilen Tidal müziğini de Track dahil% 100 orijinal ID3 etiketleri korunarak alabilir Çıkış sesinde Numara, Sanatçı, Sanat Eseri, Albüm ve diğer meta veri bilgileri.

Güvenli, Kullanımı Kolay ve Ücretsiz Teknik Destek
Basit ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ile işlem basittir. Mac için Macsome Tidal Music Downloader, Tidal müzik dosyalarının toplu olarak indirilmesini de destekleyebilir. Güvenli ve temiz, lütfen rahat kullanın. Abone olan kullanıcılar dahil tüm kayıtlı kullanıcılar, daha yeni sürümlere ücretsiz yükseltme imkanına sahip olacak. Kullanım veya yükseltme sürecinde sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sistem Gereksinimleri

• 64-bit işlemci
• OS X 10.10 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

150 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.