Anasayfa » Memoires 5.0.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

Memoires 5.0.1 macOS


Hakkında

Anılar, OS X'te günlüğünüzü tutmanın en iyi yoludur. Bir gün seçin ve istediğiniz kadar not yazın. Ardından takvimi kullanarak günlüğünüze göz atın veya anında arama özelliğini kullanarak notları arayın. Memoires muhteşem bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Güçlü bir uygulama olmasına rağmen kullanımı çok kolaydır. Dikkat dağıtma yok, karmaşık formlar yok: sadece iki düğme ve bir arama alanı. Kağıt günlükten bile daha kolay! Memoires, AES-256 şifrelemesini destekler, böylece günlükleriniz meraklı gözlerden korunur.
Özellikleri

  • Kesin aramalar eklendi (tam ifadeyi aramak için arama sorgunuzun tamamını tırnak işaretleri içine alın). Önceki sürüm, sorgulamaları kelimelere bölerek geliştirilmiş aramayı sunuyordu. Bazı kullanıcılar tam aramayı geri istedi, bu nedenle bu sürümde onu geri getirdik: örneğin, neden ben araması yapmak için neden ben aramamak için, tırnak işaretleri dahil olmak üzere "neden ben" yazın.
  • "Şeffaflığı azalt" erişilebilirlik ayarı açıksa, Yosemite'deki siyah kenar çubuğu arka planı düzeltildi.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.