Anasayfa » Metakine Decompose 1.2.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Metakine Decompose 1.2.1 Mac


Hakkında

Metakine Decompose 1.2.1, kompozit görüntüler yapmak için bunları kullanmak için resimlerden elementlerin kolay ve kusursuz bir şekilde çıkarılmasını sağlayan bir uygulamadır. Web sayfaları, gazeteler ve dergiler veya sadece kendi tasarımlarınız için görüntü oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Çıkarılan nesneler saydamlığı olan bir TIFF dosyası olarak kaydedilir. Ayrıştır ayrıca önceki arka plandaki tüm izleri kaldırmak için renkleri düzeltir, böylece mükemmel matlar üretir.
Özellikleri

Nesneleri görüntülerden kolaylıkla ayıklayın Ayrıştır, kompozit görüntüler oluşturmak için bunları kullanmak üzere resimlerden öğelerin kolay ve kusursuz bir şekilde çıkarılmasını sağlayan bir uygulamadır. Web sayfaları, gazeteler ve dergiler veya sadece kendi eserleriniz için görüntü oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Çıkarılan nesneler saydamlığı olan bir TIFF dosyası olarak kaydedilir. Ayrıştır ayrıca önceki arka plandaki tüm izleri kaldırmak için renkleri düzeltir, böylece mükemmel matlar üretir. Deneyin, ücretsiz ve kolaydır Decompose'un ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu en son sürümü indirmek ve tanıtım modunu denemektir. Ayrıca, tüm şaşırtıcı özellikler hakkında bilgi edinmek için Ayrıştır öğreticisini okuduğunuzdan emin olun. Ayrışma avantajı Kement aracıyla nesnelerin geleneksel olarak çıkarılması genellikle zaman alır ve sonuçlar mükemmel olmaktan uzaktır. Çıkarılan nesneler genellikle önceki arka planın rengiyle renklendirilen pürüzlü kenarlara sahiptir. Ayrıştır pürüzsüz kenarlar üretir ve arka plan rengini tamamen kaldırır. Sadece nesnelerin kenarlarına kabaca bir yaklaşım çizmeniz ve ön planı ve arka plan bölgelerini tanımlamanız gerekir. Ayrıştır sonra kenarları düzeltir, renkleri düzeltir ve sonucu en sevdiğiniz kompozisyon yazılımında kullanılmaya hazır bir TIFF görüntüsü olarak kaydetmenizi sağlar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.