Anasayfa » Midnight Sketch Dark Theme Sketch Plugin 2.3.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Midnight Sketch Dark Theme Sketch Plugin 2.3.1 MacOS


Hakkında

Midnight Sketch Dark Theme Sketch Plugin 2.3.1  karanlık bir tema ekler. Bonus özellikleri arasında katman etiketleri, girinti kılavuzları, özel seçim rengi, özel tuval koyuluğu ve daha fazlası bulunur.
Özellikleri

- Katman Etiketleri Katmanlara, Çalışma Yüzeylerine ve Sayfalara renkli etiketler uygulayın. - Girinti Kılavuzları Grupların ve Katmanların nasıl iç içe yerleştirildiğini kolayca belirleyin. - Özel Araç Çubuğu Simgeleri Bir temanın simgelerini görüntülemeyi veya orijinal simgeleri korumayı seçin. - Runner ile çalışır Sketch Runner'ın karanlık modunu Midnight ile otomatik olarak eşleştirin. - Tuval Karanlığını Özelleştir Tasarımınızı mükemmel bir şekilde tamamlamak için tuvali koyulaştırın. Seçim Rengini Değiştirme İstediğiniz rengi seçin veya temanın varsayılan rengini kullanın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.