Anasayfa » Mirror for Sony TV 3.8.2
Araçlar- Çeşitli

Mirror for Sony TV 3.8.2


Hakkında

Mac'inizin ekranını herhangi bir Sony Smart TV'ye yansıtmak için kullanılan uygulama. Kablo ve ek donanım gerekmez! Tek tek video dosyalarını Mac'inizden TV'nize aktarabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama bir Apple TV veya Airplay için gerek kalmadan çalışır.
Sony TV için Yansıtma, Mac'inizin ekranını herhangi bir Sony Bravia Smart TV'ye yansıtmak için kullanılan bir uygulamadır. Kablo ve ek donanım gerekmez! Deneyiminizin kalitesi yerel ağınızın kalitesine bağlı olacaktır. Deneyimi geliştirmek için bazı ipuçları: • Tercihen, TV'nizi LAN kablosuyla yönlendiricinize bağlayın. • Bir "ac" yönlendirici kullanın. Eğer bir tane yoksa, o zaman bir "n" yönlendirici. • Aynalarken büyük dosyaları etrafta dolaştırarak wifi ağınızı aşırı yüklememeye çalışın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.