Anasayfa » Mirror & Offset v1.2 for After Effects MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Mirror & Offset v1.2 for After Effects MacOS


Hakkında

Seçilen ana karelerin yansıtılmış bir kopyasını birden çok katmana kaydırın ve oluşturun.
Ayna ve Ofset, iki şey yapan basit bir araçtır
1. Tek bir tıklatmayla birden çok katmandaki birden çok ana kareyi kaydırın Ana kareleri seçin, istenen ofset adımını (kareler) ayarlayın ve OFSET düğmesine basın. Ek seçenekler var: Ofsetin olmasını istediğiniz yön (Yukarı veya Aşağı). Ofsetin nasıl uygulanmasını istediğiniz (katmandaki tüm ana kareleri bir yığın olarak alın ve her bir yığını ofsetleyin veya her bir özelliği alın ve ayrı ayrı ofsetleyin). Ofseti uygulamadan önce katmanları karıştırın (anahtar kareleri seçen). 2. Seçilen anahtar karelerin birden çok katman üzerinde tam olarak yansıtılmış bir kopyasını oluşturun Ana kareleri seçin ve AYNA düğmesini tıklayın. Yansıtılmış kopyalarını oluşturmak yerine, seçilen anahtar kareleri yansıtmanıza izin veren ek bir seçenek vardır. Eklentinin sadece anahtar kareleri değil, aynı zamanda hareket hızı grafiğini de yansıttığını unutmayın.
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.