Anasayfa » MKV2MP4 1.4.15 MacOS
Dönüştürücü

MKV2MP4 1.4.15 MacOS


Hakkında

MKV2MP4 1.4.15, MKV konteyner biçimindeki video dosyalarını daha uyumlu MP4 video dosyalarına dönüştürebilen bir uygulamadır. MKV2MP4, çoğu yaygın MKV dosyasını çok hızlı bir şekilde dönüştürebilir ve aynı anda yüzlerce dosyayı dönüştürme kuyruğuna sahiptir. MKV2MP4, mükemmel bir uyumluluğa sahip dosyalar üretmek için (dönüşüm hızı pahasına) veya çoğu bilgisayarda oynatılabilen ancak tüm oynatıcılarda değil (SSS'ye bakınız) çalınabilir dosyalar üreterek çok hızlı bir şekilde dönüşüm yapacak şekilde yapılandırılabilir.
MKV2MP4 video parçasını yeniden kodlamadığından, dönüşüm hızlıdır ve elde edilen video, kaynak dosya ile aynı yüksek kalitededir. Çoğu altyazının desteklendiğine dikkat edin (SSS bölümüne bakın), ancak bazı oyuncular bunları göstermiyor.
Özellikleri

AÇMA HIZI MKV2MP4 dosyaları çok hızlı bir şekilde dönüştürebilir, çünkü video verilerini yeniden kodlamaz, ancak formatları daha uyumlu bir MP4 kabına kopyalar. Ses dönüştürmek için en yüksek hızı ya da daha yüksek uyumluluğu sağlamak için tercihleri ​​seçebilirsiniz. MÜKEMMEL KALİTE MKV2MP4, video verilerini yeni konteyner biçiminde kopyaladığından kesinlikle kalite kaybı olmaz, dönüştürülen dosyalar piksel olarak mükemmel kopyalardır. Full-HD videolar tamamen desteklenir. ÇOK İLE DÖNÜŞTÜRME MKV2MP4, yüzlerce dosyayı aynı anda kullanımı kolay ve kolay bir kola ile dönüştürebilir ve otomatik olarak başka çalışma seçeneği eklememek için birçok dosyaya sahiptir. UYGUN SEÇENEKLER MKV2MP4, üç dönüşüm modu sunar. MP4 uyumlu tüm oynatıcılarda oynatılacak dosyalar için mükemmel eşleşmeyi seçebilirsiniz. Veya en yüksek hızı seçebilir ve çoğu oynatıcıda (özellikle iOS aygıtlarında) dosya oynatmaya devam edebilirsiniz. Ek olarak, keyfi olarak ses dönüşümünü nasıl başaracağınızı tanımlayabileceğiniz özel bir mod. Dosyaları otomatik olarak kuyruğa eklemek ve daha sonra bunları işlemek için kaldırmak için seçenekler de vardır. Başlıkların çoğu da tam olarak uyumludur (SSS bölümüne bakın). SURROUND SOUND Dosyanız bir surround iz içeriyorsa, hedef cihaz desteğinizde mükemmel 5.1 surround ses üreten dosyalar üretmek için MKV2MP4'ü kullanabilirsiniz. MKV2MP4, AppleTV'de özel gereksinimleri olan surround ses ile çalınan dosyalar oluşturmayı bile destekler.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.