Anasayfa » Movavi Photo Editor 6.3.0 Mac
Fotoğraf

Movavi Photo Editor 6.3.0 Mac


Hakkında

Movavi Photo Editor 6.3.0, iyi fotoğrafları muhteşem çekimlere dönüştürmenin en hızlı yoludur. Birkaç basit adımda gereksiz öğelerinizi görüntülerinizden kaldırın, kaliteyi artırın ve fotoğraflarınızı düzenleyin. Tek bir eylemle rastgele seyircileri, rahatsız edici çitleri ve çirkin güç hatlarını tek bir işlemle kolayca kaldırın: sadece istenmeyen nesneyi seçin ve Silme Başlat'a basın - Movavi'nin benzersiz optimize edilmiş kaldırma algoritması sayesinde her şey otomatik olarak yapılır. Nesneleri farklı resimler arasında kopyalayıp yapıştırın, hatta boyutlarını değiştirin veya döndürün. Gerekirse, son rötuşlar için Klonlama Aracını kullanabilirsiniz. Aşırı pozlanmış veya aşırı karanlık görüntüler veya eğik ufuk gibi birçok fotoğraf hatası genellikle yalnızca çekim bittikten sonra bulunur. Ancak bu, 'şımarık' fotoğrafları silmeniz gerektiği anlamına gelmez - Movavi bu sorunları çözmeyi kolaylaştırır. Kompozisyon sorunlarını hemen ortadan kaldırın: resmi tek bir tıklamayla kırpın, döndürün ve çevirin. Ana görüntü parametrelerini (parlaklık, kontrast, doygunluk ve daha fazlası) manuel olarak ayarlayın veya akıllı otomatik filtrenin resimlerinizin kalitesini artırmasına izin verin. Yeni rötuş araçları sivilce veya kırışıklık gibi cilt kusurlarını gizlemenize, dişleri beyazlatmanıza ve kırmızı göz etkisinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Yeni makyaj kitiyle kendinize tam bir makyaj yapın: çeşitli allık, göz farı ve ruj tonlarını deneyin, maskara ekleyin, hatta göz rengini değiştirin. Son olarak, çekimlerinize Lomo, Sepya, Posterizasyon, Pop-Art, Disco ve diğerleri gibi şık filtrelerle özel bir dokunuş verin, dokuları ve kaplamaları uygulayın - neden birden fazla efekti aynı anda karıştırıp eşleştirmiyorsunuz? Desteklenen formatlar Giriş : BMP, DPX, EXR, GIF (animasyonlu değil), JPEG, JPEG 2000, JPEG-LS, PAM, PBM, PCX, PGM, PGMYUV, PIC, PIX, PNG, PPM, PTX, Güneş Rasterfile, TARGA, TIFF, WebP, XBM, XFace, XWD Çıkışı:  BMP, DPX, JPEG, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, TGA, TIFF, XBM
Özellikleri

  • Tek tıklamayla görüntü kalitesini artırın
  • Resimlerinizi kırpma, çevirme, döndürme ve yeniden boyutlandırma
  • Görüntü ayarlarını manuel olarak yapın: ton, doygunluk, renk sıcaklığı ve daha fazlası
  • Fotoğraflarınızdaki ufuk çizgisini otomatik veya manuel olarak düzeltin
  • Fotoğraflardan istenmeyen nesneleri anında kaldırın
  • Nesneleri arka plandan kırpın ve arka planı düz renk dolgusu veya başka bir resim ile değiştirin
  • Görüntülere filtreler, metin başlıkları ve filigranlar uygulama
  • Cildi ve dişleri rötuşlayın, kırmızı gözü giderin
  • Portrelerinize makyaj ekleyin
  • Görüntüleri tüm popüler formatlarda kaydedin - JPEG, PNG, BMP, TIFF ve daha fazlası
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

78 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.