Anasayfa » MP4tools v3.7.2 MacOS
Video Düzenleme

MP4tools v3.7.2 MacOS


Hakkında

MP4tools 3.7.2, MP4 videolarının oluşturulması ve düzenlenmesi için kullanılan VIDEOtoolbox Uygulama Paketi'nin bir parçasıdır. Öncelikle iPhone, iPad, Apple TV ve PS3 gibi MP4 veya M4V videoları oynatabilecek donanımlarda kullanılmak üzere video dosyalarını işlemek için tasarlanmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi, MP4tools, video dosyalarını işlemek için yararlı olan çeşitli araçlar için grafiksel bir arabirimdir.
Özellikleri

 MP4tools 3.7.2 MKV, MP4, OGM ve AVI gibi çeşitli video dosya formatlarından MP4 videolarına dönüştürme. - Çoğu videoyu video parçasını ve / veya ses parçasını yeniden kodlamak zorunda kalmadan dönüştürebilir, böylece işlem saatler yerine dakikalar alır ve kalite kaybı olmaz. - MP4 videolarının işlenmesini tahmin eden basitleştirilmiş, sezgisel kullanıcı arayüzü. - Çeşitli surround sesleri 5.1 AC3 veya 5.1 AAC'ye dönüştürme yeteneği. - Video önizlemesini kullanarak seçimleri doğrulamak için istenen video, ses ve / veya altyazı parçalarını sezgisel olarak seçin. - iPhone ve Apple TV gibi yaygın donanımlarda oynatmak için bir adım kodlaması için ön ayarları kullanın. - Bir adım otomatik kodlama ve parça seçimi ayarları için ön ayarları tanımlayın - Videoya yanan (yani, zor kodlu) altyazı izlerini veya dahili parçalardan veya internette yaygın olarak bulunan harici altyazı dosyalarından mux (yumuşak altyazılar). - MP4 videoları, belirtilen dosya boyutunda veya başlangıç ​​/ bitiş zamanına göre segmentlere ayırın. - MP4 videoların Piksel En Boy Oranını ayarlayın. - MP4 videolarına katılın. - Seçilen parçaları MP4 videolardan ayrı video ve / veya ses dosyaları olarak çıkarın. - Bir kuyruğa ayrı ayrı veya sürükle bırak ile gruplar halinde işler ekleyin; böylece bir gecede birden fazla dosyayı işleyebilirsiniz (yalnızca kayıtlı kopyalar). - Kolay toplu iş oluşturma işlemleri için bir grup dosyaya bir ayar uygulayın (yalnızca kayıtlı kopyalar). - MP4tools'un tanımlanmış bir klasöre yerleştirilmiş tüm videoları işleyeceği bir “İzleme Modu” girin.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.9.x veya üstünü gerektirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

71 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.