Anasayfa » Name Mangler 3.8 Mac İndir
Araçlar- Çeşitli

Name Mangler 3.8 Mac İndir


Hakkında

Name Mangler (Dosya Listesi idi), kullanımı kolay bir toplu iş dosyası yeniden adlandırıcıdır. Aynı anda birkaç dosyayı yeniden adlandırmanız gerekiyorsa, bu her zaman aradığınız uygulamadır. Name Mangler, aşağıdaki yeniden adlandırma görevlerini destekleyen bir toplu iş dosyası yeniden adlandırıcıdır: Bul ve Değiştir (normal ifadeler için destek dahil); Sıralı Sayı; Kasayı Değiştir; Uzantıyı Ayarla; Önek/Sonek Ekle; Karakterleri Kaldır/Ekle. Ayrıca, tüm bunları, koşullu ifadeler, iç içe sayaçlar ve daha fazlası gibi bazı ekstra özelliklerle birlikte gelen Gelişmiş yeniden adlandırma modunu kullanarak birleştirebilirsiniz. Ancak Name Mangler, çok yönlü bir yeniden adlandırma yardımcı programından daha fazlasıdır - sonsuz sayıda göreve özgü yeniden adlandırma yardımcı programıdır: Name Mangler'ın Damlacıkları, yapılandırmaları saklamayı ve bunları farklı, alternatif amaçlar için tekrar tekrar kullanmayı gülünç derecede kolaylaştırır. Sadece dosyalarınızı üzerlerine bırakın.
Özellikleri

  • Name Mangler artık hem Intel hem de Apple Silicon Mac'lerde yerel olarak çalışıyor.
  • Terimler Listesi alanının Microsoft Office uygulamalarından dosyalardaki satır sonlarını işlemesi iyileştirildi.
  • Dosya listesi alanının açılır menüsü, daha kolay kullanım için yeniden yapılandırılmıştır.
  • Dosya listesini yönetmek için açılan menü, özellikle macOS 11'de artık daha görünür.
  • Aslında metin olarak depolanan sayısal meta veriler, tıpkı meta verilerdeki gerçek sayılar gibi artık biçimlendirilebilir.
  • Daha görünür bir Yeniden Adlandırma düğmesi de dahil olmak üzere çeşitli Karanlık Mod iyileştirmeleri.
  • Bölümler arasında gelişmiş gezinme ile güncellenmiş uygulama içi yardım.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.