Anasayfa » Native Instruments Reaktor 6.3.0 macOS
Ses Düzenleme

Native Instruments Reaktor 6.3.0 macOS


Hakkında

REAKTOR 6, son teknoloji DSP ve yüksek kalitede ses özelliğine sahip derin ses aramaları için en yaratıcı araç kitidir.

BLOKLARA GİRİŞ

Bloklar, REAKTOR 6'yı tam donanımlı, raf tipi modüler bir senteze dönüştüren yeni bir çerçevedir. Osilatörler, filtreler, efektler, modülatörler ve sıralayıcılar dahil olmak üzere 30'dan fazla Blok, REAKTOR 6 ile birlikte gelir. Bu Bloklar arasında, ROUNDS ve MONARK gibi alkışlanan NI sentezlerinin bileşenleridir - tümüyle ayrıntılı modüler synth yamaları oluşturmaya başlamanız gerekir.

BAĞLANTI ALIN

REAKTOR 6, herhangi bir kurulum için kapsamlı bağlantı sağlar. MIDI, OSC ve CV / Gate bağlantısı, donanım modüler sistemlerini, bağımsız donanımı, diğer yazılım araçlarını ve mobil cihazları bağlamanızı sağlar. Basit donanım / yazılım kurulumlarından ayrıntılı, özel performans sistemlerine kadar REAKTOR 6 yaratıcılık için merkezi bir merkezdir.

GELİŞMİŞ SES KALİTESİ

REAKTOR'un ticari marka ses kalitesi kesindir. Yumuşatılmış osilatörler ve ZDF (sıfır gecikmeli geri besleme) filtrelerinden granül sentez motorlarına kadar, önde gelen geliştiricilerden oluşan bir ekip, en zarif algoritmaları kullanarak REAKTOR'daki her bileşeni temel seviyeden inşa eder. Onların durmaksızın DSP mükemmelliği arayışı, bu sonik araç setini sınıfının başında tutar. Ve içindeki her şey, hızlı ve yaratıcı bina oturumları için REAKTOR'un makro kütüphanelerinde derhal kullanılmak üzere düzenlenmiştir.

TÜM DÜZEYLERİN SES ÜRETİCİLERİ İÇİN

Yeni başlayanlar, her biri çalışmaya başlamak için önceden ayarlanmış olan 70'in üzerinde REAKTOR Factory enstrümanıyla hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilir. Veya REAKTOR kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan 4.000'den fazla ücretsiz enstrümandan birini indirin. REAKTOR ortamı aşina olduğunda, Blocks ile yama yapmak, hareket halindeki sonik deney dünyasının kilidini açar.
Sistem Gereksinimleri

  • macOS 10.12, 10.13 veya 10.14 (en son güncelleme), i5
  • Bu ürünü indirmek ve etkinleştirmek için İnternet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha üstünü destekleyen bir grafik kartı gerekir. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, ürün çevrimdışı kullanılabilir.
  • 4 GB RAM
  • Mac OS X (yalnızca 64bit): Bağımsız, VST, AU, AAX
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

199 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.