Anasayfa » NCH Prism Plus 10.09 macOS
Dönüştürücü

NCH Prism Plus 10.09 macOS


Hakkında

NCH ​​Prism Plus 5.35 mevcut olan en kararlı ve kapsamlı çok formatlı video dönüştürücüsüdür ve kullanımı çok kolaydır. Video dosyalarını dakikalar içinde dönüştürün veya sıkıştırın. Tüm popüler formatları destekleyen evrensel video dönüştürücü. Aynı anda birden fazla videoyu dönüştürmek için toplu video dönüştürme

Birçok Video Formatını Dönüştürme  Prism, avi, mpg, vob, asf, wmv, mp4 ve DirectShow tabanlı kodeğe sahip tüm video formatlarını dönüştürür. Video dosyasını Windows Media Player kullanarak oynatabiliyorsanız, Prism kullanarak dönüştürebilirsiniz. Http://www.nchsoftware.com/prism/kb/1217.html adresindeki Tam Video Formatları listesi

Video Ayarlarını Kolayca Ayarlayın  Prizma, sıkıştırma / kodlayıcı oranlarını, çözünürlüğü ve çıktı dosyalarının kare hızını ayarlamanızı sağlar. Prizma, küçük dosyalar için HD’den yüksek sıkıştırmaya kadar her şeyi destekler. Çıktı dosyaları için belirli bir boyut bile ayarlayabilirsiniz.

Videoları Dönüştürmeden Önce  Önizleme Video döndürme ve başlıklar dahil olmak üzere efekt ayarlarının doğru şekilde yapıldığından emin olmak için dönüştürmeden önce orijinal videoları ve video çıkış sonuçlarının ne olacağını önizleyin.

Doğrudan DVD Dönüştürme  Yalnızca DVD’yi ekleyerek, formatı seçerek ve dönüştürmeyi tıklatarak DVD’lerden dönüştürün.

Video Efektleri Ekleme  Tek tek dosyaları veya filigran, metin yerleşimi gibi ek efektleri içeren bir grup dosyayı dönüştürün veya videolarınızı doğru yöne çevirin. Parlaklığı ve kontrastı ayarlayarak veya bir filtre uygulayarak rengi kolayca optimize edin.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.6 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.