Antivirüs - Güvenlik

NetShred X 5.5.0 Mac

Hakkında

NetShred X 5.5.0, Mac için tarayıcınızın ve e-posta programlarınızın geride bıraktığı önbellek dosyalarını güvenle silen, kullanımı kolay Internet önbellek silgisidir. NetShred X, kolay, hızlı ve temiz olan İnternet gizlilik yazılımıdır. Kolay çünkü otomatik olarak çalışıyor – kullanmayı hatırlamak zorunda değilsin.

Hızlı çünkü arka planda çalışıyor – beklemek zorunda değilsiniz. Temizleyeceği için silinecek, Mac’teki hemen hemen her tarayıcı ve e-posta programının tüm İnternet parçalarını silmeyecek. Web tarayıcınız, internette gördüğünüz görüntülerin ve metnin kopyalarını saklar. Bu bilgiler bilgisayarınıza erişimi olan herkes tarafından kurtarılabilir. Bu İnternet izleri – tarayıcı önbelleği, geçmiş, indirme önbelleği, quicktime önbellek, favicons, çerezler ve e-posta önbelleği, çöp kutusu, spam ve önemsiz posta – yalnızca gizliliğinizi tehlikeye atmakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla disk alanı kaplar. Önbelleğinizi temizlemek, bu dosyaları çöp kutusuna atmak veya silmek, dosya içeriğini sabit sürücüden kaldırmaz; yalnızca dosya adını dizinden kaldırarak verileri sağlam ve kurtarılabilir hale getirir. İnternet parçalarını elden çıkarmak için,

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.