Anasayfa » NetShred X 5.8.2 Mac
Antivirüs - Güvenlik

NetShred X 5.8.2 Mac


Hakkında

NetShred X, tarayıcınızın ve e-posta programlarınızın geride bıraktığı önbellek dosyalarını güvenli bir şekilde silen, Mac için kullanımı kolay İnternet önbellek silgisidir. NetShred X, kolay, hızlı ve daha temiz bir İnternet gizlilik yazılımıdır. Kolay çünkü otomatik olarak çalışır – kullanmayı hatırlamanız gerekmez. Arka planda çalıştığı için hızlı – beklemenize gerek yok. Mac'teki hemen hemen her tarayıcı ve e-posta programı için tüm İnternet parçalarını silmekle kalmayıp, sileceği için daha temiz. Web tarayıcınız, internette gördüğünüz resimlerin ve metinlerin kopyalarını saklar. Bu bilgiler, bilgisayarınıza erişimi olan herkes tarafından kurtarılabilir. Bu İnternet izleri – tarayıcı önbelleği, geçmiş, indirme önbelleği, hızlı zaman önbelleği, sık kullanılanlar, çerezler ve e-posta önbelleği, çöp kutusu, spam ve önemsiz postalar – yalnızca gizliliğinizi tehlikeye atmakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla disk alanı kaplar. Önbelleğinizi temizlemek, bu dosyaları çöp kutusuna atmak veya silmek, dosya içeriğini sabit sürücüden kaldırmaz - yalnızca dosya adını dizinden kaldırır, verileri olduğu gibi ve kurtarılabilir halde bırakır. Bu İnternet izlerini yok etmek için, kurtarılamamaları için onları silmek için bir İnternet silgisine ihtiyacınız var.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üzeri 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.