Anasayfa » New File Creation 5.9 Mac
PDF - Belge

New File Creation 5.9 Mac


Hakkında

Dokümanlarınız için tüm şablonlarınızı bir uygulamada nasıl bir araya getirmeyi kaç kez merak ettiniz? Bu yüzden hızlıca bir belge oluşturmak ve çalışmaya başlamak çok kolay olacaktır. Ya da sadece istenen yerde yeni bir belge. Yeni Dosya Oluşturma, bunu yapmanıza olanak tanıyan küçük bir yardımcı programdır: bir grup varsayılan belgeye sahip olun veya kendi belge grubunuzu oluşturun ve bu belgeyle hızlı bir şekilde başlamanız gereken yere sürükleyin. Sürükle ve bırak kadar kolay. Buna ek olarak, Yeni Dosya Oluşturma, bir bakışta herhangi bir yerde doğrudan istediğiniz bir belgeyi doğrudan herhangi bir yere tıklayarak bağlam menüsünü kullanarak sağlayan bir OS X için bir uzantıya sahiptir: Bir belgeye veya bir belgeye dayalı boş bir şablon olabilir herhangi bir uygulamada oluşturuldu !. Yeni dosya oluşturma, uygulamayı açmak, yeni bir belge oluşturmak ve ihtiyacınız olduğu yere taşımak gibi sıkıcı görevleri ortadan kaldırır: Tüm bu adımları bir anda ve işe koyulabilir. Ve… kendi şablonlarınızla, herhangi bir uygulama, hepsi tek bir uygulamada toplandı! Yeni Özellik: Destek Dokunmatik Bar Yepyeni !!! Şablonlarınızı dokunmatik sürgüsünüze bir bakışta getirin, sağa veya sola kaydırın ve yeni bir tane oluşturmak için şablona dokunun, dokunmatik çubuk Mac OS 10.12.2 veya daha yeni sürümlerde kullanılabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.