Anasayfa » NoteBurner Spotify Music Converter 1.1.0 MacOS
Dönüştürücü İnternet Araçları

NoteBurner Spotify Music Converter 1.1.0 MacOS


Hakkında

NoteBurner Spotify Music Converter, iyi Spotify için tasarlanmış bir ses dönüştürücü. DRM müziğini Spotify'a kaldırabilir ve Spotify müziği yerel bilgisayara kaydedilebilir veya müzik çalarınızı çalabilirsiniz. Ek olarak, ihtiyacınıza göre Spotify'dan mp3, aac, flac veya wav'a müzik dönüştürmek için NoteBurner Spotify Müzik Dönüştürücüyü kullanabilirsiniz. Dönüştürmeden önce yapılandırmaları seçmeniz için esnekler vardır. Yenilikçi bir DRM şifre çözme tekniği ile NoteBurner Spotify Music Converter, müziği Spotify'dan MP3, AAC, FLAC veya WAV formatına dönüştürmek için 5 kat daha hızlı dönüştürebilir. Dönüştürme işleminden sonra, ID3 etiketleri korunarak orijinal kalitede Spotify müziğini elde edebilirsiniz. Bu program Spotify'da çalınabilecek herhangi bir sesi dönüştürebilir. Toplu dönüştürme de desteklenmektedir. Basit ve özlü bir arayüz ile Spotify'dan müzik dönüştürmek kolay ve kullanışlıdır. Ek olarak, fazladan donanıma veya sanal diske ihtiyaç yoktur. Bu program Kayıt sırasında MP3, AAC, FLAC veya WAV dosyalarında kodlanmış müziği Spotify.
Özellikleri

  • Müzik veya podcast'leri Spotify'dan MP3, AAC, WAV, FLAC'a çevirin.
  • Spotify'dan müzik veya podcast'leri kalite kaybı olmadan 5X hıza çevirin.
  • Kimlik etiketlerini saklayın ve kullanımı kolaydır.
  • Ömür boyu ücretsiz yükseltme ve teknik destek.
  • Spotify ve macOS 10.14 Mojave'ın en son sürümünü destekler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.