Anasayfa » OmniFocus Pro 3.13 MacOS
Araçlar- Çeşitli

OmniFocus Pro 3.13 MacOS


Hakkında

GTD (İşlerin Yapılması) David Allen, birçok insanın çalışmalarını organize etme biçimimizde devrim yarattı, böylece zamanı optimize etti, yani daha az zamanda daha fazlasını yapın. Bu örgütsel sistemi güldürenler arasındaysanız, OmniFocus günün vazgeçilmez bir parçası olacak araçlardan biri. OmniFocus, tüm bilgilerinizi merkezileştirmektir. Görevler, randevular, telefon numaraları, e-postalar, raporlar, sık kullanılan bağlantılar ve benzeri, yararlı olacak herhangi bir şeyi, ister metin ister HTML ister resim olsun, OmniFocus'a kaydedebilirsiniz. OmniFocus ile listeler oluşturmak, kategorilere ayırmak ve bağlamlaştırmak ve son kullanma tarihlerini kontrol etmek çok kolay olacaktır. Çok hareket ederseniz endişelenmeyin, çünkü OmniFocus iCal, MobileMe, Bonjour ile yerel veya sanal diskler ve hatta iPhone'unuz arasında senkronizasyon yapabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

86 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.