Grafik - 3D - Animasyon

Overlord 1.22 for After Effects MacOS


Hakkında

Vaat edilen Prens. Gelecek için umudumuz. Illustrator Dosyalarını After Effects için 7 Kolay Adımda Hazırlama hakkındaki blog gönderilerinin sonu.

Overlord, her ikisi de açıldığında Illustrator ve After Effects arasında bir portal oluşturan iki panelden oluşan bir settir. Bu mistik Yıldız Geçidi, dosya organizasyonuna, içe aktarmaya, şekil katmanlarına dönüştürmeye veya yeniden çizmeye gerek kalmadan animasyon yaparken, ihtiyaç duyduğunuz şekilde şekillerin aktarılmasına olanak tanır. Bu, aynı şirket tarafından oluşturulan uygulamalarla çalışırken hayal ettiğiniz vektör iş akışıdır.

Ae şekil katmanları, daha sağlam çizim araçlarıyla düzenlenmek üzere Illustrator’a geri aktarılabilir. Illustrator’ı After Effects için bir eklenti olarak kullanmak gibi düşünün.

İndirme Linkleri

Turbobit

53 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.