Anasayfa » PaintCode 3.4.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

PaintCode 3.4.1 Mac


Hakkında

PaintCode, Objective-C veya C # çizim kodunu anında oluşturan bir vektör çizim uygulamasıdır. PaintCode ile bir kullanıcı arabirimi çizmek için kod kullanarak (çok sayıda resim öğesi yerine) gerçekten çözünürlükten bağımsız bir uygulama oluşturabilirsiniz. - Stylekit: Uygulamanızın tasarımını saniyeler içinde değiştirir. StyleKits ile, oluşturulan kodun uygulamanıza entegrasyonu son derece kolaydır. StyleKit, tüm tasarımları, renkleri, degradeleri, gölgeleri ve diğer varlıkları içeren özel bir Objective-C veya C # türüdür. StyleKit sadece tek bir tıklama ile PaintCode'a ihraç edilebilir, bu da tasarım sürecini çılgınca hızlı bir şekilde değiştirir. - Değişkenler ve ifadeler: Birden çok eyalette bir düğme çizmek ister misiniz? ¿Dairesel ilerleme çubuğu? Robot Animasyonlu robotik kol? Never Daha önce hiç görülmemiş kontrol kullanıcı arayüzü? Bu karmaşık dinamik çizimlerin oluşturulması genellikle zaman alıcıdır. Şimdi değil. PaintCode değişkenleri ve ifadeleri, anında görsel geri bildirim ile dinamik ve parametrik çizimler oluşturmanıza olanak tanır. - Çok Kanvaslı, sekmeli Çalışma Alanı (yeni): Birkaç sekmede çizim yapan birden fazla resim kullanın. Her bir tuval, oluşturulan kod StyleKit'te bir çizim metodu haline gelir. - Daha İyi Araçlar (yeni): Rotasyon ve ölçeklendirme yapan kullanıcı, güçlü araçların keyfini çıkarın Bezier düzenleme, akıllı ve kişiselleştirilmiş kılavuzlar, hassas Boole işlemleri, dışa aktarma ve toplu aktarma, kitaplık hiyerarşik renkleri, dikey metin hizalama, daha iyi tanımlanmış metin düzenleme, geliştirilmiş yakınlaştırma aracı, anahat modu ve daha birçok özellik. - Dinamik Renkler: belgenizde aynı rengi birden çok kez kullanır. Mevcut bir rengin yeni bir rengini türeterek kalıcı bir ilişki kurar. Taban rengini değiştirmek de tüm renkleri değiştirecektir. Bu benzersiz özellik, uygulamanızın tüm renk şemasını tek bir renkte oluşturabileceğiniz anlamına gelir, istediğiniz zaman kolayca ayarlayabilirsiniz. - Dinamik formlar: Yeniden boyutlandırırken karmaşık çizimlerinizin nasıl davrandığını tanımlayın. Yeniden boyutlandırılabilir bir düğme çizin ve düğmeyi herhangi bir boyutta çizmek için çizim kodunu alın. - İthalat PSD ve SVG: PaintCode SVG belgelerini içe aktarın, onları Objective-C veya C # çizim koduna dönüştürün. Adobe Photoshop belgelerinin grafik katmanlarını, yollarını, metinlerini ve gruplarını da içe aktarabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.