Anasayfa » Pathfinder Kingmaker 2.0.3 macOS
Aksiyon - Macera Strateji

Pathfinder Kingmaker 2.0.3 macOS


Hakkında

18.000'den fazla Kickstarter destekçisi, Anlatı Tasarımcısı Chris Avellone ve besteci Inon Zur, Owlcat Games'in size sevgili Pathfinder masa üstü evreninde ilk izometrik bilgisayar RPG'sini getirmekten gurur duyuyor . Baldur Kapısı, Fallout 1 ve 2 ve Arcanum gibi oyunlardan ilham alan klasik bir RPG deneyiminin keyfini çıkarın. Çalınan Toprakları keşfet ve ele geçir ve onları krallığın yap! Yüzyıllardır bölgeye itiraz edilen bir bölge olan Çalıntı Toprakları keşfedin. Bu topraklarda yüzlerce krallık yükseldi ve düştü, ve şimdi kendi krallığınızı inşa ederek sizler için iz bırakmanın tam zamanı! Bunu yapmak için, sert vahşi doğada ve rakip ulusların tehdidinde ve kendi mahkemenizdeki tehditlerden kurtulmanız gerekir. Karakterinizi, özel arketipler, güçlü arcane ve ilahi büyüler, çok çeşitli sınıf yetenekleri, becerileri ve özellikleri arasından seçim yapma gibi çeşitli sınıflar ve güçlerle özelleştirin. Pathfinder, oyuncuların hem bireysel oyun stillerine hem de kişilikleri ile uyumlu kahramanlar (veya kötü adamlar) yaratmalarına izin verir. Pathfinder ayarının kendisinden gelen ikonik karakterler de dahil olmak üzere çeşitli arkadaş grubu ve NPC'lerle tanışın. Her arkadaşınızın bir gündemi, uyumu ve sizinkinden farklı olabilecek hedefleri olduğundan, kime güveneceğinize ve kime dikkatle bakacağınıza karar vermeniz gerekir. Yolculuğunuz onların yolculuğu olacak ve hem şu anda hem de gelecekte yaşamlarını şekillendirmeye yardımcı olacaksınız. Kendi krallığınız olduğunu iddia ederek yeni bölgeleri fethedin, krallığınızı vahşi doğadan oyun. Klasik zindan tarama ve keşif bu maceranın merkezinde yer alırken, diplomasi, politika ve krallık gelişimi de bu mücadelenin bir parçası. Müttefiklerinizi iyi seçin ve eski mezarları ve kalıntıları keşfederken ve kendi mahkemenizdeki politikalarla uğraşırken onları yakın tutun. Krallığınız, karakterinizin ve oyundaki tercihlerinizin bir yansımasıdır. Uyumun, müttefiklerin ve insanlarına liderlik etme yeteneğin tarafından şekillendirilmiş canlı bir şey. Krallığınız genişlemekle kalmaz, yeni bölgeler açar ve yeni şehirler ve topluluklar kurmanıza izin verir, fakat başkentiniz kararlarınıza, politikalarınıza ve hatta birlikte seçmeyi seçeceğiniz fiziksel olarak değişecektir. Krallığınız büyüdükçe, bir çok hizip ve komşu ülke iyilik aramak ve gücünüzü test etmek için size gelecek.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33.29 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.