PDF - Belge

PDF Expert 2.5.19 Mac OS X


Hakkında

PDF Expert, hızlı, sağlam ve güzel bir PDF düzenleyicisidir. PDF’leri daha önce hiç olmadığı gibi okuyun, açıklama yapın ve düzenleyin! PDF Expert, PDF metinlerini, resimlerini, bağlantılarını ve düzenlerini düzenlemenin en iyi yoludur. Yazım hatalarını düzeltin, bir sözleşmedeki logoyu değiştirin veya CV’nizi güncelleyin birkaç saniye meselesidir. İlk belgeden, PDF Expert düzgün kaydırma ve hızlı arama ile gelir. PDF’leri anında açın, ya 2000 sayfalık bir küçük ya da büyük bir rapor oluşturun.

Sağlam ve Güzel
Düzenleme zamanı geldiğinde, ihtiyacınız olan tüm harika araçları bulmak kolaydır ve bir tık uzaktadır. PDF Expert ek açıklamaları, form doldurma basit ve güçlü bir dosya birleştirerek rekor sürede çalışmayı kolaylaştırır.

Dosyaları Paylaş 
Kabarcıkta çalışmazsınız, PDF Expert ya da. Müşterilere, meslektaşlarınıza veya başka birine belge gönderme zamanı geldiğinde PDF Expert, diğer uygulamalarla bile paylaşmak için en iyi desteği alır. Uygulama PDF’leri kabul ederse, PDF Uzmanı ona erişebilir.

Özellikleri

  • Düzenle – Metin düzenleme, görüntüleri ayarlama veya değiştirme, metin ve diyagramları sorunsuz ekleme ve düzenleme.
  • Oku – Ödüllendirilmiş sekmeli belge görüntüleyici süper hızlı birden fazla sörf her zamankinden daha hızlı sörf yapmanızı sağlar.
  • Not – Tek bir tıklamayla vurgulamanıza, açıklama yapmanıza ve bir yandan da kırmızıya dönüşmenizi sağlayan klasik araçlar ve yenilikler.
  • Birleştirme – Birden fazla belgeyi yeni bir PDF’ye birleştirir veya ayrı sayfaları çıkarır.
  • İşaret – Tek bir tıklama ile her durum ve imza için birden fazla imza oluşturun.
  • Doldurun – Yazıcınızı, kağıt ve saat araçlarından tasarruf edecek akıllı form doldurucuyla kaçının.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.