Anasayfa » PDF to Numbers Converter 6.2.1 macOS
Dönüştürücü PDF - Belge

PDF to Numbers Converter 6.2.1 macOS


Hakkında

Mac için Numbers Converter PDF ile, PDF'lerinizi hızlı bir şekilde .numbers dosyalarına dönüştürebilirsiniz, böylece Numbers'da muhteşem elektronik tabloları kolayca düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Her gün çok sayıda PDF dosyası, kontrol listesi, fatura, fiyat listesi, finansal rapor ve daha fazlasını alıyoruz. PDF iyidir ancak düzenlenebilir değildir, neden verilerinizi daha kolay hesaplayabilmeniz veya düzenleyebilmeniz için bunları düzenlenebilir sayı dosyalarına dönüştürmüyorsunuz?
Numbers'ın xlsx ve xls dosyalarını açmasına rağmen, uyumluluk sorunları da olacağını bildiğimiz gibi. Piyasadaki diğer pek çok PDF Dönüştürücünün aksine, PDF'i Numara Dönüştürücüye dönüştürün, PDF'yi önce Excel'e dönüştürmeden PDF'yi doğrudan Sayılara dönüştürür, böylece orijinal biçimlendirme ve tablo yapılarını daha iyi tutabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü 64 bit 
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.