Anasayfa » Wondershare PDFelement Express 1.2.1 MacOS
PDF - Belge

Wondershare PDFelement Express 1.2.1 MacOS


Hakkında

PDF ile çalışma şeklinizi değiştirin.  Wondershare PDFelement, PDF belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve dönüştürmek için mükemmel bir programdır. Wondershare PDFelement'in dikkatini çeken ilk şey, Microsoft Word 2010'un Ribbon arayüzünü hatırlatan arayüzüdür. Word'le çalışmaya alışkınsanız, en rahatı bulacaksınız. Wondershare PDFelement, bir metin belgesi gibi bir PDF üzerinde çalışmanıza izin verir: Metin düzenleyebilir, yazı tipini değiştirebilir, alt çizgi çizebilir, kesebilir, kopyalayabilirsiniz… gerçekten harika çalışır ve belgeyle istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlar.  
Özellikleri

  • Wondershare PDFelement ile, belgeye boş veya başka bir PDF'den yeni sayfalar da ekleyebilirsiniz. Resimleri, linkleri ve hatta filigran ekleyebilirsiniz.
  • Belge hazır olduktan sonra DOC, DOCX, TXT, XLS, XLSX, PPT, PPTX, JPG, PNG, BMP, GIF, TIFF ve hatta HTML ve EPUB (elektronik kitap) formatına dönüştürebilirsiniz. Wondershare PDF Editor ayrıca belgeleri korumak için şifre sağlar.
  • Gerçekten de PDF belgeleri ile çalışmayı çok daha kolay hale getirir. Kullanımı kolaydır ve tüm gerekli araçlara sahiptir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.