Anasayfa » Perfectly Clear WorkBench 4.5.0.2559 Mac
Fotoğraf

Perfectly Clear WorkBench 4.5.0.2559 Mac


Hakkında

Perfectly Clear Workbench, Athentech'in Perfectly Clear görüntü düzeltme kitaplıklarını kullanan bir uygulamadır ve Perfectly Clear işleme kitaplıklarının, yüz algılama kitaplığının yeteneklerini göstermek ve kullanım için işleme ayarlarının hızlı bir şekilde dışa aktarılmasını sağlamak için kullanıma sunulmuştur. Desteklenen Görüntü Formatları: Perfectly Clear, 8 veya 16 bit renk derinliğinde RGB formatlı görüntüler gerektirir. Photoshop veya Lightroom'un açıp bu biçime dönüştürebildiği herhangi bir görüntü dosyası Perfectly Clear'da kullanılabilir. Perfectly Clear kullanılmadan önce monokrom ve CMYK görüntüleri RGB'ye dönüştürülmelidir. Perfectly Clear'ın erişilebilir olması için RAW dosyalarının Adobe Camera RAW aracılığıyla açılması ve Photoshop'a yüklenmesi gerekir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

131 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.