Anasayfa » Pixea Plus 5.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Pixea Plus 5.0 MacOS


Hakkında

Pixea, hoş bir minimal modern kullanıcı arayüzüne sahip macOS için bir resim görüntüleyicidir. Pixea, JPEG, HEIC, PSD, RAW, WEBP, PNG, GIF ve diğer birçok formatla harika çalışır. Döndürme ve döndürme dahil olmak üzere temel görüntü işleme sağlar, renkli bir histogram, EXIF ​​ve diğer bilgileri gösterir. Klavye kısayollarını ve izleme dörtgeni hareketlerini destekler. Arşivlerdeki görüntüleri çıkartmadan gösterir.
Özellikleri

desteklenen biçimler
  • JPEG, HEIC, GIF, PNG, TIFF, Photoshop (PSD), BMP, Faks görüntüleri, macOS ve Windows simgeleri, Radiance görüntüleri, Google'ın WebP'si. RAW formatları: Leica DNG ve RAW, Sony ARW, Olympus ORF, Minolta MRW, Nikon NEF, Fuji RAF, Canon CR2 ve CRW, Hasselblad 3FR. Taslak dosyaları (yalnızca önizleme). ZIP arşivleri.
Dışa aktarma biçimleri
  • JPEG, JPEG-2000, PNG, TIFF, BMP.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

139 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.