Anasayfa » PopChar X 10.1 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

PopChar X 10.1 Mac OS


Hakkında

PopChar, Unicode’u destekleyen modern uygulamalarla çalışır. Binlerce karakter içeren yazı tiplerinde gezinmeyi ve aramayı kolaylaştırır. Karakterleri isme bakarak, belirli karakterler içeren fontları bulun, kaynakların karakterini araştırın, en sevdiğiniz karakterleri toplayın, HTML sembolleri ekleyin. PopChar tüm bu görevleri kaynaklarla ilgili yapar.

Diğer tüm pencerelerin üzerine yerleştirilebilen ve herhangi bir belgenin metnine ekleyebileceğiniz farklı karakterlerin bir tablosunu görüntüleyebilen bir açılır pencere olan PopChar X-aracı. Harflere ve standart sayılara ek olarak, klavyenin her yerde geçerli olan ancak her zaman kolayca metne yerleştirilemeyen birçok işareti vardır.

Birçoğunu kullanmak için, basitçe bilmeyen karmaşık tuş kombinasyonlarını hatırlamanız gerekir. Bu yüzden program çok kullanışlı PopChar. Farklı tuş kombinasyonlarını seçmede zaman kaybetmeden veya çevrimiçi olarak arama yapmadan, anında metne özel karakterler eklemenizi sağlar. İstediğiniz karakteri seçmek için fareyi kullanmanız yeterlidir ve herhangi bir yere, bir metin editörüne veya e-posta istemcisine kopyalanabilir. Program belli bir tuş kombinasyonunu çalıştırabilir ve sembolün yerleştirilmesinden hemen sonra kapanabilir.

Semboller, listenin başında en sık kullanılan programdır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.