Anasayfa » Prehistorik 2 1.0 35438 MacOS
Aksiyon - Macera

Prehistorik 2 1.0 35438 MacOS


Hakkında

Prehistorik 2, platform oyunu Prehistorik'in devamıdır. 1993 yılında Titus Interactive ve DOS ve Amstrad TBM tarafından geliştirilmiştir. Selefi gibi, Prehistorik 2'nin ana karakteri yiyecek arayışına giren, çeşitli hayvanlarla savaşan ve mizahi seviye patronlarının sonu olan bir mağara adamıdır. Oyun, oyuncunun seviyeler boyunca yürüdüğü ve atladığı ve bir kulüple kafadaki düşmanları vurduğu basit bir platform oyunudur. Puanlar hem düşmanları sallamak hem de öğeleri toplamakla toplanabilir (yiyecek, elmas, video oyunları vb.). Seviyeler, kulüp ile doğru noktalara vurarak keşfedilebilen gizli yiyecekler içerir. Yaratıcılar oyuna çok fazla ayrıntı ekledi, bu da eğlence faktörünü artırdı. Oyuncu uzun bir mesafe koşar ve sonra durursa, mağara adamı nefes nefese kalır. Oyunu kontrol etmek çok basit, hareket için sadece dört ok tuşu ve saldırı düğmesi olarak boşluk çubuğu. Prehistorik'te olduğu gibi bir sonraki seviyeye ulaşabilmek için en azından doğru miktarda yiyecek toplamak zorunda kalmak yerine, Prehistorik 2'de oyuncunun bir sonraki seviyeye geçebilmesi için sadece daha hafif olması gerekir. Sonuçta, on seviye artı üç bonus seviyesi vardır. Bu oyunda çeşitli gizli sırlar var, biri ekstra kredi gösteriyor ve geliştirme ekibinin tatil fotoğraflarından oluşan bir koleksiyon bile var.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.7 İşlemci türleri ve hızı: Intel Core Duo 2GHz + RAM minimum: 1 Gb
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.