Anasayfa » PrinTao CANON Edition 8.0r12 17 Mac
PDF - Belge

PrinTao CANON Edition 8.0r12 17 Mac


Hakkında

PrinTao 8, profesyonel baskı zahmetsizdir. PrinTao 8, basit ve verimli bir şekilde yüksek kalitede baskı almak isteyen herkes için tamamen yeni olan bir Mac OS baskı çözümüdür. Tamamen Resimlerinize odaklanın ve karmaşık yazıcı sürücüsü ayarlarını göz ardı edin! Temel noktalara odaklanın ve benzeri görülmemiş parlaklıkta baskılar alın. PrinTao 8, ekonomik fakat profesyonel olup, herkes için sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar.  Başlattıktan hemen sonra, Başlat Pilot size en önemli ayarlar konusunda rehberlik edecektir. Birkaç saniye içinde, yazıcı seçimi, kağıt türü ve biçimlendirme yapılır. Görüntüleri doğrudan PrinTao belgesine sürükleyip bırakın. Resmi kolayca seçmek için, doğrudan PrinTao 8'den iPhoto, Lightroom ve Aperture kitaplıklarına gidin. PrinTao 8, baskıda mükemmellik demektir.  
İndirme Linkleri

Turbobit

1.76 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.