Simülasyon Strateji

Prison Architect The Rock 3904 (40670) Mac


Hakkında

Prison Architect The Rock 3904 (40670);

Hoşgeldin Bekçiler!

Sadece dünyanın en acımasız Muhafızı dünyanın en acımasız mahkumlarını zapt edebilir. Hapishane Mimarı’nda kişisel cezaevinizi tasarlayın ve geliştirin.

Özellikleri

  • Özel Hapsedilme : Yerleşiminizi optimize etmek için kaynakları ayırın, ancak bir sel, yangın, kavga veya tam bir isyanla karşılaşmamak için kalabalığın akışını kısıtlamayın.
  • Yatırım Yapın ve Yenilik Yapın : Hibe başvurularında federal parayı kullanın ve fonlarınızı hastalıklarla, çete faaliyetleriyle, davalarla ve daha fazlasıyla mücadele etmek için yönlendirin!
  • Yönetim ve Kas : Silahlı gardiyanlar, psikologlar, doktorlar, avukatlar ve muhbirler dahil olmak üzere birinci sınıf personelle hapishanenizin * çoğunlukla * etik ve güvenli olduğundan emin olun.
  • Tasarıma Göre Gözaltı : Her mahpusun suç geçmişi, özel tedavi programları, çalışma programları ve reform atölyeleri gerektirir.
  • Lockdown Showdown : Escape Mode’da kendi supermax hapishanenizden yüksek riskli bir kaçış girişiminde bulunun veya oyuncu tarafından oluşturulan 12.000 hapishaneden birini test etmek için Online modu deneyin. Sandbox modunda imparatorluğunuzu sınırsızca genişletin.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Core2 Duo

İndirme Linkleri

Turbobit

586 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.