Anasayfa » Project Office Pro X 1.1.14 Mac
Araçlar- Çeşitli

Project Office Pro X 1.1.14 Mac


Hakkında

Projelerinizi yönetmenize, oluşturmanıza ve izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha iyi iş organizasyonu için görevleri, kilometre taşlarını, grupları, bağlantıları ve diğer birçok özelliği kullanın.

Proje Ofisi, tüm faaliyetlerinizi yönetmenize olanak tanıyan Gantt çizelgeleri, çizelgeler, özetler ve kilometre taşları gibi özelliklere sahiptir.

Proje Ofisi, hem basit hem de karmaşık projeleri herhangi bir karmaşıklık olmadan yönetmenize yardımcı olur.

Özellikleri

  • Gantt şeması, tüm planınızı bir bakışta izlemenizi sağlar. Her görev, gün, hafta, ay veya yıla göre görsel bir zaman çizelgesinde grafiksel olarak gösterilir. Görselleştirilmiş görünüm, görevlerin sürelerini, başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini, tamamlanma yüzdesini, bağımlılıkları ve atanan kaynakları izlemenize yardımcı olur. Ayrıca, görevleri doğrudan Gantt şeması görünümünde kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Kolay ve sezgisel arayüz, işleri hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur ve bunu yaparken yolunuzdan uzak durur.
  • Verimli kaynak yönetimi. Projenize kaynak ekleyin: bu projeyi yapmak için gerekli insanlar veya malzemeler. Projenizdeki darboğazları belirleyin ve iş yüklerini adil bir şekilde dağıtın.
  • Değişiklikleri izlemek için araç. Belirlenen temel çizgiyi gerçek plan ve ilerleme ile karşılaştırarak gelişimi izlemek için bir temel belirleyin.
  • Özelleştirilmiş takvim. Tüm proje için çalışma saatlerini değiştirerek, mesai dışı ve hafta sonlarını hesaba katarak daha gerçekçi bir plan oluşturabilirsiniz.
  • Akıllı filtre. Şu anda düşünmeniz gerekmeyen görevleri kolayca gizleyebilirsiniz. Yapmanız gereken görevlere odaklanmak için filtreyi kullanın.
  • Projelerinizi paylaşın. Tüm bir projeyi iş arkadaşlarınıza gönderin veya Gantt şemasını PDF olarak başkalarına e-posta ile gönderin. Daha fazla kolaylık sağlamak için görev ve kaynakları raporlayabilir ve HTML olarak gönderebilirsiniz.
  • iCloud Yedekleme. Eklediğiniz tüm bilgileri saklamak için projelerinizi yedekleyin.
  • Kritik Yol – Proje Ofisi, projenizi zamanında bitirmek için gerekli olan görevler dizisi olan projenizin kritik yolunu görüntüler.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.