Anasayfa » ProPresenter 7.13.2 Mac
Slayt - Resim Şov

ProPresenter 7.13.2 Mac


Hakkında

ProPresenter 6.5.0, ibadet toplantıları, spor etkinlikleri, konferanslar veya stüdyo yayınları dahil olmak üzere, yüksek kalitede canlı prodüksiyonları kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış çapraz platformlu bir lirik ve medya sunum paketidir.
Programımız bir operatörün “Kontrol Paneli” ndeki slaytı tıklatmasına izin verir; bu noktada projektör ekranı hemen yeni slayta geçer. Dahası, program QuickTime'ı destekler ve konserve müzik sunumları için slaytları ses parçasıyla senkronize edebilir. ProPresenter aynı zamanda arka planlarınızı dinamik olarak değiştirmenize izin verir ve tabii ki, canlı ya da kaydedilmiş videoların üzerine anahtar kelimeler yazmak için ProPresenter'ı video üretim sisteminize entegre edebilirsiniz. Sürüm 6'da, ProPresenter, çeşitli prodüksiyonlar için daha da fazla araç kazanır ve eşsiz video sunum kalitesi, daha sıkı sosyal medya entegrasyonu ve gelişmiş düzenleme araçlarına odaklanır.
Özellikleri

Olağanüstü Çıktı Kalitesi Anlatmak istediğiniz hikaye ne olursa olsun, ProPresenter 6 size en ilgi çekici şekilde anlatmanıza yardımcı olacak araçlara sahiptir. 100 veya 100.000 kişilik bir odada sunumlara güç vermek için eşit derecede uygun olan tamamen yenilenmiş bir video motoruyla, çıktının kalitesi ve profesyonelliği daha önce görülmemiş. Yüksek Kaliteli Video Çıkışı Yüksek kaliteli video oluşturma yeteneği gittikçe daha kolay hale geliyor ve videoların yapımlardaki kullanımını her zamankinden daha yaygın hale getiriyor. ProPresenter 6'da sıfırdan yeniden tasarlanan ProPresenter video motoru, son düzenlemenizi sunmak için mükemmel bir araç olan basit video oynatmayı (bu kadar basit değildir) yapar. Videoları dinamik bir şekilde içeri ve dışarı yerleştirme, renk, parlaklık ve ses düzeyini etkileme ve videoları yazılımın içinden dinamik olarak kırpma / yakınlaştırma özelliğiyle ProPresenter'da videoları anında içe aktarabilir ve oynatabilirsiniz. Video efektleri, önceden oluşturulmuş içeriğiniz için sınırsız yeni görünümler oluşturmak için video kütüphanemizden yararlanmanızı sağlar. ProPresenter'ın önceden üretilmiş videoları etkilemesi gereken tüm araçlar, canlı video kaynaklarında da kullanılabilir. Kullanımı Kolay Bir aletin ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın değeri, bu güce erişmenin ne kadar kolay olduğu belirlenir. ProPresenter, başlangıçtan itibaren, yeni başlayanlara yalnızca birkaç dakikalık bir eğitimle yazılımı çalıştırmada güvende olmalarını sağlamak için tasarlandı ve tüm eğitimlerimizi, yazılımı bile satın almadan önce erişebileceğiniz video eğitimleriyle çevrimiçi olarak ücretsiz hale getiriyoruz. İşte size hikayenizi anlatan sunumlar oluşturmanızı kolaylaştıran yöntemlerden sadece birkaçı. Şablonlar Sunumların tutarlı ve düzgün bir görünüme sahip olması önemlidir. Bu amaçla, ProPresenter her şeyin doğru görünmesini sağlamak için içeriğinizi hızla oluşturabileceğiniz ve dönüştürebileceğiniz şablonlardan yararlanır. Pro6 Operator Oluşturma ve Düzenleme Bir kelime işlemcideki metinleri düzenlemek kadar kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan bir metin yeniden akıtma düzenleyicisi içeren güçlü içe aktarma araçları. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli öğeler içeren slaytlar oluşturun: şekiller, metin, grafikler, videolar, canlı video girişleri ve hatta HTML5 web sayfaları. Propresenter 6, her biri sezgisel, doğu kullanımlı bir arayüzde, bir slaytta her bir nesnenin opaklığını ve tek tek slayt nesnesinin yapısını ayrı ayrı ayarlamak için dinamik hizalama kılavuzları ve yeteneği ekler.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

132 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.