Anasayfa » Proxifier for Mac 2.26 macOS
İnternet Araçları

Proxifier for Mac 2.26 macOS


Hakkında

Proxifier for Mac 2.26  kullanıcıların güvenlik duvarı / proxy ağ üzerinden herhangi bir İnternet uygulamasına erişmelerini sağlar. Proxy sunucuları üzerinden çalışmayı desteklemeyen ve bu nedenle bir LAN veya güvenlik duvarının arkasında kullanılamayan birçok ağ uygulaması vardır. Proxifier bu sorunu çözer ve en sevdiğiniz yazılımla herhangi bir kısıtlama olmadan çalışma fırsatı sunar.
Proxifier ile, İnternet'ten bir güvenlik duvarı / proxy ile ayrılmış bir ağ üzerinden herhangi bir İnternet istemcisiyle (tarayıcılar, P2P, haberciler, SSH, video / ses, oyunlar) çalışabilirsiniz. Proxifier, tüm İnternet faaliyetlerinizde size ek gizlilik sağlayacaktır. Örnek olarak, bir proxy sunucusu üzerinden veya birden çok proxy sunucusunu birlikte zincirleyerek e-posta gönderip alabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Intel, 64-bit processor OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.