Anasayfa » Puzzle Quest 2 1.0.1009 Mac OS
Arcade - 2D

Puzzle Quest 2 1.0.1009 Mac OS


Hakkında

Puzzle Quest 2, en iyi puzzle-rpg deneyiminin ödüllü geliştiricisi olan Infinite Interactive'den yepyeni bir maceradır. Maç-3 mücevherleri eşleştirme ve fantazinin ayırt edici bir karışımını sunan Puzzle Quest 2, tüm yetenek seviyesindeki oyunculara, bir kez daha huzurlu bir Verloren köyünü kötü debriyajından geri kazanmaya çalışırken, büyüleyici, ödüllendirilebilir ve erişilebilir bir yolculuk sunuyor İblis Gorgon. Oyuncular, dünyanın daha samimi bir bakış açısı ile her zamankinden daha fazla Puzzle Quest eylemine yaklaşacak ve her biri saatlerce sınıfa özgü mekanikler üzerine ilginç katmanlar sağlayan dört karakter sınıfından herhangi biri, Büyücü, Templar, Barbar veya Assassin arasından seçim yapacaktır. replayability. Oyuncular, Story Mode'daki macerada ilerlemek veya Anında Aksiyon, Turnuva Moduna dalmak üzere karakterlerini geliştirecekler.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.5.8 Leopard  İşlemci türü ve hızı: Intel Core 2 Duo  RAM minimum: 1GB  Video RAM: 128MB Bu sürüm bir keygen gerektirmez ve hem 10.11.6 El Capitan hem de 10.14.1 Mojave üzerinde çalışacak şekilde test edilmiştir. Maksimum ekran çözünürlüğü 1920 X 1200 olmayan HiDPI'dir ve büyük olasılıkla pencereli modda çalışmaz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

452 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.