Anasayfa » QuickLinks 2.5 MacOS
Araçlar- Çeşitli

QuickLinks 2.5 MacOS


Hakkında

QuickLinks, klavyeye özel kısayol oluşturucu uygulamasıdır. Sık kullanılan veya düzenli olarak kullanılan herhangi bir dosya, klasör, belge, uygulama vb. için kısayol oluşturabilir. Kolay erişim için kısayol oluşturmak için başlangıçta dosyayı seçin. Durum çubuğu simgesi, oluşturulan kısayolların listesine hızlı erişim sağlar.
Özellikleri

  • Menü çubuğundaki Hızlı Bağlantılar: sistem menü çubuğundaki “Hızlı Bağlantılar” menüsüne tıklayın, favori uygulamalarınızı, klasörlerinizi ve dosyalarınızı içeren bir menü görüntüleyecektir. Bu küçük kısayol simgesi, Mac bilgisayarı kullanırken zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar
  • Tamamen özelleştirilebilir: uygulama, Mac'inizdeki herhangi bir uygulamanın, klasörün, dosyanın kısayolunu eklemenize, yeniden adlandırmanıza ve silmenize izin verir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.