Anasayfa » Red Giant Trapcode Particular 4.0.1 for Adobe After Effects macOS
Fotoğraf

Red Giant Trapcode Particular 4.0.1 for Adobe After Effects macOS


Hakkında

After Effects’te organik 3D parçacık efektleri ve karmaşık hareketli grafik öğeleri oluşturun. Şimdi Akışkanlar Dinamiği ile.

Özellikleri

Hareket grafikleri
Trapcode Particular, bileşimlerinize hareketli grafiklerinize parçacıklar eklemenizi sağlayan After Effects için bir eklentidir. Daha fazla güzellik ve karmaşıklık için 3B nesneleri kullanın.
GÖRSELLER
Yangın, su, duman, kar ve diğer organik etkiler yaratın. Birden fazla parçacık sistemini görsel olarak çarpıcı sonuçlar için birleştirilmiş 3B alanda birleştirin.
FİZİK
İlk defa, yeni fizik motoru Dynamic ™ Fluids ile gerçekçi akışkan simülasyonları gerçekleştirin veya havada hareket eden ve yüzeylerden sıçrayan parçacıkları taklit eder.
TASARIMCI
Trapcode Particular, görsel efektler oluşturma yeteneğini size verir, yaratıcı efektleri hiç olmadığı kadar yaratıcı ve sezgisel kılan güçlü bir tasarımcı ile.
PRESETS
Size bir avantaj sağlamak için tasarlanmış Trapcode Particular için 335’ten fazla ön ayar arasından seçim yapın. Her ön ayar tamamen özelleştirilebilir.

 

Trapcode Particular, birçok yeni özelliği ve geliştirmeyi içerecek şekilde yeniden tasarlandı.

TASARIMCI (YENİ)
Parçacık efektleri oluşturmak, güncellenmiş Tasarımcıda hiç olmadığı kadar kolaydır. Parçacıklar, fiziksel ve yardımcı parçacıklar yayanlar için ayarlanabilir blok davranışları ve ön ayarlar ekleyin. Veya tek tıklamayla efektler ve özelleştirilebilir tam parçacıklar ekleyin.
SIVI DİNAMİKLERİ (YENİ)
Yeni fizik motoru Dinamik Sıvılar ile girdap, parçacıkların gerçek sıvılar arasında hareket etmesini sağlayan dinamik etkiler yaratır. Özelleştirilebilir 4 akışkan davranışı arasından seçim yapın.
GPU
HIZLI OpenGL ile yeni GPU hızlandırma Trapcode Particular ile hızlı geri bildirim alın. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, hızın 4X veya daha fazla önceki sürümlere kadar arttığını görebilirsiniz.
KAMERA VE IŞIKLARI 3D
After Effects’te 3D kamera ve ışıklar dahil olmak üzere kullanır, böylece parçacık efektlerini hareketli grafikler ve VFX canlı hareketli çekimlerle tam olarak bütünleştirebilirsiniz.
ANINDA GERİ BİLDİRİM
Tasarımcı anında görsel geribildirim sağlar, efekti yaratma ve önizleme yapma sezgisel ve yaratıcı bir deneyimdir. Özellikle 3’te yeni olan tasarımcı, kompozisyon ve kamera bilgilerini sağlayan AE kompozisyonunun boyutuna saygı duyuyor. Parçacık tasarımını, kameranın pozisyon kontrolleri ve yayıcı çoklu sistemler ile önizleyin

İlk defa, birden fazla parçacık sistemini aynı 3B alanda birleştirirken sonsuz yaratıcı olanakları keşfedin. Hepsi bir Özel örneğinde, farklı sistemlerin etkileşimi ile güzel ve karmaşık efektler oluşturun. Çok sistemli konfigürasyonlardaki vericiler parametre ayarlarını paylaşabilir (türbülans ve yerçekimi gibi) ve tek bir ön ayar olarak saklanabilir.
SORUNLAR OLARAK OBJS
Parçacık sistemlerinize yeni bir boyutsal 3D modeller ve animasyonlu dizileri kullanarak OBJ’yi parçacık yayıcı olarak verin. Esneklik için OBJ dosyasının köşelerinden, kenarlarından, yüzlerinden veya hacminden partiküller yaymayı seçebilir. 60’ın üzerinde OBJ Partikül kütüphanesinden seçim yapın veya yeni Panel OBJ yükünü kullanarak doğrudan After Effects’e veya Tasarımcı içine kendi modellerinizi kolayca yükleyin.
SPRITE ve çokgenler
Bir 2D veya dokulu çokgen sprite atayarak bileşimini ve partikülünü kullanın. Özellikle 3, doğrudan After Effects Designer’a veya yeni panel yükü Sprite üzerinden kolayca yüklenen 270’ten fazla sabit ve hareketli hareketli grafik görüntüsü içerir.
GÖLGELER VE ILLUMİNASYON
After Effects’te tüm parçacık türlerinin gölgelenmesi. Gölgelendirme, ışıktaki azalmayı taklit edebilir ve Shadowlet’i oluşturmak hem ana hem de yardımcı parçacıkları gölgeleyebilir.
YEDEK VE FİZİKSEL
Organik parçacıkları havada hareket ettirin veya diğer fizik motoru ile diğer katmanlardan sıçra . Kontroller rüzgar, yerçekimi, türbülansı ve daha karmaşık ve gerçekçi hareketleri simüle etmeyi içerir.
YARDIMCI SİSTEM
Aux Particular sistemi ile yeni çocuk partikülleri üretir. Organik yollar ve dallar oluşturun veya bir toparlanma sonrasında sıçrama oluşturun. Güncellenen yardımcı sistem sahipleri 3 şimdi daha da fazla değişkenlik partikülleri için özelleştirilmiş ekleme ve daha fazla kontrol için anahtar kare parametreleri içerir.
PRESET 335 PLUS (YENİ)
Tamamen özelleştirilebilir tasarımcı olan 335’ten fazla ön ayar ile çalışmaya başlayın. Özel 4, akışkan dinamiği ve daha fazlası gibi güçlü özellikleri gösteren 35’ten fazla yeni önayar içerir. Akışkan efektler, yangın, uzay uçuşu, havai fişekler, parlamalar, patlamalar, duman ve daha fazlasını oluşturmak için güzel bir şekilde tasarlanmış kütüphaneyi keşfedin. Kendi ön ayarlarınızı kaydedin ve bunları sitede paylaşın.
Yansıma haritaları
Dinamik renk oluşturma, yansıma haritası olarak dokulu çokgen katmanını kullanarak parçacıklarını değiştirir. Parçacıklar, 3D olarak döndüklerinde eklenen flaşlar.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

704 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.