Anasayfa » Remote Desktop Manager Enterprise Edition 6.2.0 Mac
İnternet Araçları

Remote Desktop Manager Enterprise Edition 6.2.0 Mac


Hakkında

Uzak Masaüstü Yöneticisi: uzak bağlantıyı kontrol etmek için küçük bir uygulamadır. Yardımcı program Microsoft Uzak Masaüstü veya Terminal Hizmetlerini desteklemektedir, kullanımı oldukça kolaydır, ancak güçlü ve etkilidir. Uzak Masaüstü Yöneticisi herhangi bir kullanıcı için uygundur. Uzak Bağlantılar RDP, SSH, Web, VNC, Telnet, Apple Uzak Masaüstü, TeamViewer, LogMeIn ve daha birçok gibi tüm oturum türlerini bağlayın Tüm tümleşik uygulamalarla verimliliği ve verimliliği artırın VPN'de çeşitli türlerde güvenli bir şekilde bağlanın parola yönetimi Tüm parolalarınızı kaydedin ve yönetin Kimlik bilgilerini girin ve her yerde otomatik olarak oturum açın 1Password ve çok daha fazlası gibi varolan parolaların yönetimini içe aktarın veya entegre edin Belgeler ve bilgiler Kredi kartı numaraları, seri numaraları ve banka hesapları deposu gibi gizli verileri koruyun, belgeleri ve kişileri paylaşın ve bağlayın. Yönetimi basitleştirmek için şablonlar oluşturun çözüm TeamTeam Organizasyondaki tüm giriş ve şifrelerinizi paylaşın ve merkezileştirin Veri bağlantınız olmadığında verilerinize erişin. Kullanıcı erişimini yönetin ve sınırlayın Bağlantı kayıtlarını görüntüleyin ve her ayrıntının uzaktan erişimini takip edin Güvenlik Daha iyi şifreleme algoritması ile organizasyonu güven altına alın Güvenli şifreler oluşturun ve ABD federal hükümeti tarafından onaylanan zayıf şifreler şifrelemesini belirleyin . UU. Organizasyon kullanıcı arayüzü ve tüm kullanıcılar için sezgisel arayüz Bir iş ortamında kullanımı ve kullanımı kolay Geniş kapsamlı bir eğitim gerektirmez
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

126 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.