Anasayfa » Rhinoceros Rhino Mac 7 v7.31.23166.15002 İndir
Grafik - 3D - Animasyon

Rhinoceros Rhino Mac 7 v7.31.23166.15002 İndir


Hakkında

Rhino - Çok yönlü 3D modelleyici. Gergedan, NURBS* eğrilerini, yüzeylerini ve katıları, nokta bulutlarını ve çokgen ağlarını oluşturabilir, düzenleyebilir, analiz edebilir, belgeleyebilir, görüntüleyebilir, canlandırabilir ve çevirebilir. Donanımınızın sınırlarının ötesinde karmaşıklık, derece veya boyut sınırlaması yoktur.
Özellikleri

  • Sadece 20 ila 50 kat daha pahalı ürünlerde bulunanlar gibi sınırsız serbest biçimli 3 boyutlu modelleme araçları. Hayal edebileceğiniz herhangi bir şekli modelleyin.
  • Uçaktan mücevhere kadar her şeyi tasarlamak, prototiplemek, mühendislik yapmak, analiz etmek ve üretmek için doğruluk gerekiyordu.
  • Diğer tüm tasarım, çizim, CAM, mühendislik, analiz, işleme, animasyon ve illüstrasyon yazılımlarınızla uyumluluk.
  • Ağları ve son derece zorlu IGES dosyalarını okuyun ve onarın.
  • Erişilebilir. Öğrenmesi ve kullanması o kadar kolay ki, yazılım tarafından dikkatiniz dağılmadan tasarım ve görselleştirmeye odaklanabilirsiniz.
  • Sıradan bir dizüstü bilgisayarda bile hızlı. Özel bir donanıma gerek yoktur.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

449 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.