Anasayfa » RSS Menu 3.0.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

RSS Menu 3.0.1 MacOS


Hakkında

RSS Menu 3.0.1 sık kullandığınız RSS veya Atom beslemelerini okumanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan sistem genelinde bir menüdür. Makaleler otomatik olarak güncellenir ve yeni makaleler çıktığında veya başka bir olay gerçekleştiğinde bir bildirim alırsınız. Görsel bildirime ek olarak, konuşma bildirimini etkinleştirebilir ve birçok yerleşik sesten birini seçebilirsiniz.
Özellikleri

Temel özellikler şunları içerir: - arka plan uygulaması (yolunuza çıkmaz ve her yerden erişilebilir) - çok hızlı ayrıştırma motoru - bir url'nin bir veya daha fazla beslemesi olup olmadığını otomatik olarak algılar - OPML dosyalarının içe ve dışa aktarılması - menü - çevrimdışı okuma için makaleleri kaydetme desteği - alt menülerde beslemeleri gruplama ve ayırıcı ekleme desteği - sık kullanılan simgeler için destek (diğer adıyla sayfa simgeleri) - RSS, Atom ve JSON beslemelerini destekler
Sistem Gereksinimleri

Intel 64 macOS 10.13.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.