Anasayfa » BackupLoupe 3.5.3 macOS
Yedekleme

BackupLoupe 3.5.3 macOS


Hakkında

BackupLoupe, Time Machine için alternatif bir GUI'dir. Özünde, bir anlık görüntü seçebileceğiniz Finder benzeri bir arayüz sağlar ve size neyin yedeklendiğini gösterir. Dosyalar anında en yer kaplar BackupLoupe gösterileri sizi. Taranan anlık görüntüler, büyükleri küçükten ayırt edebilmeniz için renk kodludur. Bir anlık görüntü seçin ve tarayıcı görünümü, yedeklenen tüm öğeleri azalan düzende boyuta göre sıralayacaktır. Time Machine başarısız olduğunda veri kurtarma Time Machine eski bir yedeği tanıyamasa veya belirli bir öğeyi geri yükleyemese bile, BackupLoupe'un verilerinizi kurtarma şansı vardır. BackupLoupe ile dosya ve klasörleri geri yüklemek daha kolay olamazdı. Bağlam menüsünden Geri Yükle… öğesini seçin veya öğeyi bir Finder penceresine sürükleyin. Bir dizini geri yüklerken, tam geri yükleme (dizin ve içeriği yedeklendiği zamanki gibi) veya kısmi geri yükleme (yalnızca bu belirli anlık görüntüde yedeklenen öğeler geri yüklenir) arasında seçim yapabilirsiniz. Yedeklerinize göz atın BackupLoupe , yedeklerin içine göz atmanızı sağlar, hangi dosyaların ne zaman ve nerede yedeklendiğini söyler. Bir dosyanın ilk kez ne zaman yedeklendiğini, değiştirilmiş bir sürümün ne zaman yedeklendiğini ve ne zaman silindiğini size gösterecektir. Sürümler arasında gezinmek yalnızca bir tıklama alır. Aramayı bırak. Bulmak! BackupLoupe, hızlı bir arama olanağı sağlar. Sadece aradığınız dosya adını (bir kısmını) girin ve BackupLoupe hemen eşleşen öğelerin bir listesini döndürecektir. Ada, yola, boyuta ve dosya türüne göre arama yapabilirsiniz. Bulunan dosyaların içine bakmak ve onları doğrudan Bul penceresinden geri yüklemek için QuickLook'u kullanın. Bulucu entegrasyonu BackupLoupe, Finder'ın bağlam menüsüne bağlanır. Seçilen dosyanın yedekleme geçmişi hakkında bilgi edinmek için 'Zaman Makinesi Düzeltmelerini Göster'i seçin. Yakalanan değişiklikleri önizleyin ve isterseniz geri yükleyin. Birden çok ana bilgisayarı ve yedekleme birimini yönetir BackupLoupe 3, birden çok ana bilgisayarı ve yedekleme aygıtını yönetir. Yedeklemelerin nerede olduğunu ve hangi zaman dilimini kapsadıklarını görmek için yerleşik Disk Yöneticisini kullanın. Yedek dosya sistemlerini buradan da bağlayabilir ve bağlantısını kaldırabilirsiniz. Geleceği tahmin et , tam olarak değil. Ancak BackupLoupe'un yedeklerinizden topladığı bilgilere dayanarak, saat/gün/hafta başına ne kadar veri yedeklendiğini size söyleyebilir. BackupLoupe, yedekleme cihazınızda ne kadar yer kaldığını bilmek, yedekleme cihazınızın ne zaman dolacağı konusunda bilinçli bir tahminde bulunabilir.
Sistem Gereksinimleri

BackupLoupe, High Sierra'dan (10.13) Monterey'e (12) kadar tüm macOS sürümlerini destekler. 64 bit Intel veya Apple Silicon Mac gerektirir. Her iki mimari de yerel olarak desteklenir.
İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.