Anasayfa » Screaming Frog SEO Spider 19.0 Mac OS X
Webmaster Araçları

Screaming Frog SEO Spider 19.0 Mac OS X


Hakkında

Screaming Frog SEO Spider 12.6, kullanıcılara herhangi bir site hakkında SEO bilgilerini toplamak için basit bir araç sağlamak, birden fazla rapor oluşturmak ve bilgileri HDD’ye aktarmak için Java ile geliştirilen bir yazılım uygulamasıdır.

Net GUI
Karşılaştığınız arayüz, bir menü çubuğu ve çeşitli bilgileri görüntüleyen çoklu sekmeli bölmelerden oluştuğu için biraz karmaşık görünebilir. Bununla birlikte, geliştiricinin web sitesinde kapsamlı bir Kullanım Kılavuzu ve bazı SSS’ler bulunmaktadır; bu, hem güç hem de acemi kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca yollarını bulabilmelerini sağlayacaktır.

Dahili ve harici bağlantıları görüntüleme, filtreleme ve dışa aktarma
Belirtilen bir URL’yi analiz etmek ve dahili ve harici bağlantıların bir listesini ayrı sekmelerde görüntülemek mümkündür. Birincisi adres, içerik türü, durum kodu, başlık, meta açıklama, anahtar kelimeler, boyut, kelime sayısı, seviye, karma ve harici çıkış bağlantıları gibi ayrıntılarla birlikte gelirken, ikincisi sadece adres, içerik, durum gibi bilgileri gösterir , seviye ve muşamba.
Her ikisi de HTML, javascript, CSS, görüntüler, PDF, Flash veya diğer koordinatlara göre filtrelenebilirken, bunları bir CSV, XLS veya XLSX biçiminde dışa aktarmak mümkündür.

Daha fazla ayrıntı ve grafik görüntüleme ve rapor oluşturma
Buna ek olarak, birden çok bağlantının yanıt süresini kontrol edebilir, sayfa başlıklarını, bunların oluşumlarını, uzunluk ve piksel genişliğini görüntüleyebilirsiniz. Meta anahtar kelimeler ve uzunlukları, başlıkları ve görüntüleri ile büyük listeleri görüntülemek mümkündür.
Ana pencerede, analiz edilen tüm SEO öğelerinin bir klasör yapısının yanı sıra web sitesinin derinliğine ve ortalama yanıt süresine ilişkin istatistikler ile birlikte belirli durumların grafik gösterimleri de mevcuttur.

Bir proxy sunucusu kullanmak, bir site haritası oluşturmak ve bunu bir XML uzantısı kullanarak HDD’ye kaydetmek ve tarama genel görünümü, yönlendirme zincirleri ve kurallı hatalarla ilgili birden fazla rapor oluşturmak mümkündür.

Alt satırda
Sonuç olarak, Screaming Frog SEO Spider bir SEO açısından web sitelerini analiz etmek isteyenler için etkili bir yazılım parçasıdır. Arayüz biraz alışmayı gerektirir, tepki süresi iyidir ve herhangi bir hata veya hata ile gelmedik.
CPU ve bellek kullanımı özellikle yüksek değildir, bu da bilgisayarın performansının çoğu zaman etkilenmeyeceği anlamına gelir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

545 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.