Anasayfa » Silverstack Lab 6.5.1 Mac
Video Düzenleme

Silverstack Lab 6.5.1 Mac


Hakkında

Silverstack Lab, veri yönetiminin aynı anda ele alınmasına ve tek bir araçta veri oluşturulmasına izin veren ilk yazılımdır. Görüntüler güvenli ve şeffaf bir şekilde düzenlenirken, aynı zamanda günlük olarak da oluşturulabilir. Bu eşzamanlı yaklaşımla, tüm dijital varlıklar incelenmeye ve her üretim günü işleminin bitimine hazır hale gelir. Silverstack Lab, yüksek performanslı bir kodlama motoru, otomatik bir ses senkronizasyonu ve kodlama yönetimini basitleştiren bir uzantı kitaplığıyla birlikte gelir. Paralel dosya oluşturma AVID DNxHD, ProRes ve H.264'ü aynı anda çeşitli çözünürlüklerde kabul ederek, veri oluşturma işlemi son derece hızlı hale gelir ve yeni bir verimlilik düzeyine ulaşır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

213 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.