Anasayfa » Skynet 2019.1.6 macOS
İnternet Araçları

Skynet 2019.1.6 macOS


Hakkında

Skynet 2019.1.6, bu sinir bozucu Reklamları sonlandırmak için burada! Reklamları Yükleyerek Verileri Koruyun! İOS ve MacOS için En İyi Reklam Engelleyici. Çok basit. Sadece Uzantıyı Etkinleştirin, uygulama her şeyi halleder. Bu ekran görüntülerinde gösterildiği gibi herhangi bir kesinti olmadan internette gezinin! Yüzden Fazla Reklam Hizmetini Engeller. Çok daha fazlası yolda! Yeni servislerle birlikte Sık Güncellemeler engellendi. Engellenecek bazı Reklam Hizmetleri önermek istiyorsanız @SkynetApp Tweet. Safari'nin tercih bölmesi altındaki Uzantılar menüsünden uzantıyı etkinleştirin. Herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa @SkynetApp Tweet |! Neredeyse tüm ünlü web sitelerinde test ettim, mükemmel çalışıyor. Lütfen bu uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşın! Freepik'in çalışmasından türetilen simge (http://www.freepik.com). Ekran Görüntülerinde gösterilen Safari® Görünümü (iOS®) ve (macOS®) ve Safari® Ayarları (iOS®) ve (macOS®), Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.