Araçlar- Çeşitli

Smart Zipper – RAR&7Zip Tool 1.8 Mac


Hakkında

Smart Zipper – RAR&7Zip Tool 1.8  kullanımı kolay ve verimli bir sıkıştırma ve açma aracıdır. Akıllı Fermuar, Arşiv Yardımcı Programından çok daha fazla formatı işlemek için tasarlanmıştır, Desteklenen dosya formatları arasında RAR, 7z, ISO, CAB, Zip, Lzma, Tar, Gzip, Bzip2, PAX ve daha birçok veya daha fazla belirsiz format vardır.

Çıkarma formatları desteklenir:
RAR, 7z, ISO, CAB, Zip, StuffIt, Lzma, Tar, Gzip, Bzip2, PAX ve çok daha fazlası arasında değişen 20’den fazla farklı dosya türü.

Desteklenen sıkıştırma formatları:
5 farklı sıkıştırma seviyesine sahip 7z, Zip, Gzip, Tar, Bzip2.

Smart Zipper, Arşiv Yardımcı Programından çok daha fazla formatı işlemek için tasarlanmıştır, Desteklenen dosya formatları arasında RAR, 7z, ISO, CAB, Zip, Lzma, Tar, Gzip, Bzip2, PAX ve daha birçok veya daha fazla belirsiz format vardır.

Özellikleri

● Sıkıştırılmış bir paketin açılması: Sıkıştırılmış bir paketi pencereye sürükleyebilir veya dosya tarayıcısı aracılığıyla doğrudan programın içinden bir paket seçebilirsiniz. Paketi doğrudan açabilir veya sıkıştırılmış paketin içeriğine göz atabilirsiniz.
● Sıkıştırılmış paket oluşturma: Pencereye birden çok belge veya klasör sürükleyebilir veya dosya tarayıcısında sıkıştırılacak belgeleri veya klasörleri seçebilirsiniz.
● Verilerinizi koruyun: SmartZipper verilerinizi korumak için bir parola oluşturabilir.
● Desteklenen sıkıştırma seviyeleri: Sıkıştırma yok, en hızlı sıkıştırma, hızlı sıkıştırma, normal sıkıştırma, yüksek sıkıştırma, maksimum sıkıştırma.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.8 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.