Anasayfa » SnippetsLab 1.8.5 MacOS
Programlama - Geliştirme

SnippetsLab 1.8.5 MacOS


Hakkında

SnippetsLab, kullanımı kolay bir yönetim aracıdır. Değerli kod parçalarını toplamanıza ve düzenlemenize yardımcı olur ve istediğiniz zaman bunlara kolay erişim sağlar. Özellikler  350'den fazla dilde vurgulayan net temalar ve koyu sözdizimi ile güzel kullanıcı arayüzü azaltma (düzenleme ve önizleme) İç içe geçmiş klasörler, Akıllı Gruplar ve kısayollar oluşturma Bir parçaya notlar ve etiketler ekleme Tek bir parçaya birden çok parça ekleme (ne zaman kullanışlıdır bir fragman, başlık ve uygulama olarak birkaç ayrı “bölümden” veya bir problemin farklı çözümlerinden oluşur, bir fragmanın her bir parçasının kendi dili ve bir notu olabilir)   Birden fazla pencere ve ekranın üstündeki tek tek pencereyi sabitleyin Parçayı anında bulmak için gelişmiş aramayı (klasör / etiket / dilde arama) kullanarak veritabanını birden fazla cihazda senkronize etmek için iCloud'u kullanın Kütüphane JSON dosyalarını dışa aktarın, XML veya düz metin kullanın Sihirbaz SnippetsLab, doğrudan menü çubuğundan parçaları aramak, taramak ve oluşturmak için kullanılır. Veri güvenliği güvenliğini sağlamak için yazdırma paylaşım hizmetleri, MacOS, Zorla Dokunma vb.
Özellikleri

- Karanlık mod için destek eklendi - - sadece macOS 10.14'e yeni bir içerik eklendi: Mojave Koyu - Çeşitli hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.